Snapchat 11.6.3.52 (ios)
Snapchat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    15,133

  • Üretici

    Snapchat, Inc

Snapchat, mobil cihazınızla yakaladığınız fotoğraf ve videoları anlık olarak paylaşmanızı sağlayan bir uygulamadır.

Snapchat, iOS cihazınızla yakaladığınız fotoğraf ve videoları arkadaşlarınızla anlık olarak paylaşmanızı sağlayan oldukça eğlenceli bir uygulamadır. Anlık mesajlaşma yazılımlarına farklı bir boyut kazandıran uygulamanın öne çıkan özelliği, kameranızla anlık olarak çektiğiniz fotoğraflar arkadaşlarınız tarafından görüntülendikten sonra otomatik olarak silnmesi.

Uygulama ile dilerseniz çektiğiniz fotoğraflara mesaj ekleyebilir, boya kalemi ile fotoğraflarınız üzerinde çizim yapabilirsiniz.Uygulamayı kullanmanız için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Uygulama içerisinden ücretsiz üyeliğinizi hızlıca oluşturabiliyorsunuz. Basit bir arayüze sahip uygulamanın kullanımı oldukça basit. Arkadaşlarınızla bir anınızı paylaşmak için fotoğrafınızı çekin, ardından kısa bir mesaj eklemek için fotoğrafın üzerinde dokunun ve açılan klavye ekranından mesajınızı ekleyin. Arkadaşlarınızın sizin belirlediğiniz süre boyunca fotoğraflarınızı görmesini sağlamak için süre belirleyin ve fotoğrafınız gönderin. Süre bitiminde fotoğraf otomatik olarak silinmektedir. Snapchat bölümünden ekran görüntülerine ulaşabilir, Send to böümünden fotoğraflarınızı paylaştığınız arkadaşlarınızı görebilirsiniz. Ayarlar bölümünden size kimlerin Snapchat gönderebileceğini belirleyebilirsiniz.

Mobil cihazınızla yakaladığınız anları arkadaşlarınızla eğlenceli şekilde paylaşabileceğiniz, gizliliğinizi koruyan benzersiz bir uygulama arıyorsanız Snapchat’i denemenizi öneriyoruz.

YORUMLAR