Spark
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    18

  • Üretici

    Readdle

Spark, iOS cihaz sahiplerinin kullanabilecekleri pratik ve kapsamlı bir email yöneticisi.

Spark, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğimiz bir email yönetim uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde email hesabımızı hiç olmadığı kadar hızlı şekilde kullanabilme şansına sahip oluyoruz.

Spark, kullanıcılara çok daha düzenli bir gelen kutusu hazırlamak üzere özel olarak tasarlanmış. Gelen tüm mailleri analiz eden Spark, söz konusu mailleri belirli kategorilere ayırıyor ve bu şekilde sınıflandırıyor. İş, özel hayat ve reklam içerikli mailleri ayrı ayrı sınıflandıran Spark, mail karmaşasına son veriyor.

Bildiğiniz gibi kullandığımız servisler, üye olduğumuz siteler ve sosyal medya platformları gelişmelerden bizi haberdar etmek için mail atıyorlar fakat bu mailler zaman zaman karışıklık yaratabiliyor ve vaktimizden çalabiliyorlar. Spark bu duruma son veriyor ve gelen tüm mailleri farklı kategoriler altında topluyor. Bu maillerde gelen içerikleri iCloud, Google Drive, OneDrive, Evernote gibi servislere kaydedebiliyoruz. Hatta bu içerikleri PDF olarak kaydetme şansına dahi sahibiz.

Akıllı arama fonksiyonu sayesinde ihtiyacımız olan içeriği çok kısa sürede bulabiliyoruz. Kullanımlarımız esnasında hiçbir soruna yol açmayan Spark, gün içerisinde çok sayıda mail alan kullanıcıların işini epey kolaylaştıracak bir seçenek.

YORUMLAR