Spending Tracker 2.2 (ios)

Spending Tracker

2.2
Spending Tracker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spending Tracker sayesinde kişisel gelir ve gider kalemlerinizi ayrıntılı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Spending Tracker kişisel gelir ve gider seviyenizi kontrol altında tutmak için kullanabileceğiniz kapsamlı bir finans uygulamasıdır. Kolay kullanılan fonksiyonları ve tüm fonksiyonları sade bir şekilde sunan arayüzü sayesinde Spending Tracker’ı hiçbir problemle karşılaşmadan kullanabilirsiniz.

Gelir-gider dengesini tutturmak için karmaşık hesaplar yapmanıza gereke yok. Spending Tracker’da oluşturacağınız farklı gider kalemlerine yaptığınız harcamaları yazarak toplamda ne kadar harcama yaptığınızı kontrol altında tutabilirsiniz. Buna ek olarak bir de gelirinizi girdiğinizde uygulama otomatik olarak ne kadar tasarruf ettiğinizi bile hesaplamakta.

Uygulamayı verimli bir şekilde kullanabilmek için harcama yaptığınız anda gider miktarını girmeniz gerekiyor. Bu sayede daha sonra unutabileceğiniz miktarları tam anlamıyla takip edebilirsiniz.

Başarılı bir uygulama olarak öne çıkan Spending Tracker sayesinde siz de daha verimli yönetilen bir ekonomiye sahip olabilirsiniz. Bu sayede tasarruf yapabilir ve uzun vadede birikim yapabilirsiniz.

YORUMLAR