Super Note 4.0 (ios)

Super Note

4.0
Super Note
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Note ile iPhone ve iPad cihazlarınızda kolayca not tutabilir ve notlarınıza görseller ekleyebilirsiniz.

Super Note uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının tüm verilerini başarılı bir şekilde yönetebilecekleri ücretsiz bir not tutma ve bilgi organizasyonu uygulaması. Mobil cihazlarda kullanılabilen pek çok benzer not tutma uygulaması mevcut ancak Super Notes aynı zamanda multimedya yeteneklerine de sahip ve notlarınıza eklemek üzere ses kaydına bile olanak tanıyor. Aynı zamanda hatırlatıcı özelliği sayesinde tüm görevlerinizi aksatmadan sürdürebiliyorsunuz.

Her zaman için notları yazmaya vaktimiz olmayabiliyor ve dolayısıyla uygulamanın ses kayıt edebilme yeteneği çok daha kullanışlı hale geliyor.

Temel özelliklerine kısaca değinmek gerekirse;

  • Yazılı notlar
  • Renklendirme seçenekleri
  • Kategorik ve alfabetik organizasyon
  • Ses kaydı ve oynatabilme
  • Notlara fotoğraf ekleme
  • Görev hatırlatma imkanı

Uygulamanın tüm özellikleri olması gerektiği gibi çalışıyor ve herhangi bir hataya testlerimiz sırasında rastlamadık. Ayrıca, sosyal paylaşım butonlarının varlığı sayesinde notlarınızı ve diğer bilgilerinizi sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

Ne yazık ki uygulamanın bu ücretsiz versiyonu notların adedi konusunda bir sınır barındırıyor ancak daha fazla özgürlük isteyen kullanıcılar uygulama içi satın alma seçeneklerinden faydalanabilirler.

YORUMLAR