SwiftKey Note

SwiftKey Note
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SwiftKey Note uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızda kolayca notlarınızı tutabilir ve paylaşabilirsiniz.

SwiftKey Note uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz ve yeni not tutma uygulamalarından bir tanesi. SwiftKey, uzun yıllardır Android sistemlerdeki klavye uygulaması ile tanınıyor ve kullanıcıların çok daha kolay ve hızlı bir şekilde mesajlarını göndermelerine yardımcı oluyor. SwiftKey Note da benzer bir amaçla ortaya çıktı ve direkt olarak bir klavye uygulaması olmak yerine bir not tutma uygulaması olarak marketteki yerini aldı.

SwiftKey Note, tahmin edebileceğiniz gibi beraberinde çok kolay bir şekilde notlarınızı yazabileceğiniz bir klavye ile geliyor ve yazdıklarınızı zamanla öğrenen uygulama, direkt olarak neler demek istediğinizi sizin yerinize önerebiliyor. Aynı zamanda gereken tüm formatlama seçeneklerine sahip olması sayesinde listeler yapabiliyor, kalın, italik, altı çizili yazılar ekleyerek bazı elementleri öne çıkarma gibi işlemleri kolayca tamamlayabiliyorsunuz.

Şimdilik Türkçe desteği içermeyen uygulamanın klavye uygulamasında olduğu gibi bir süre sonra bizim dilimizi de destekleyeceğine şüphe yok ancak Türkçe karakterler kullanmadan yine Türkçe notlarınızı tutmaya devam edebilirsiniz.

Evernote ile uyumlu bir şekilde çalışabilmesi ise daha önceden hazırladığınız notlarınızı ikiye bölmeden Evernote ile devam edebilmenizi sağlıyor. Dilerseniz hazırladığınız notları paylaşım butonlarını kullanarak paylaşabilir ve böylece iş arkadaşlarınızla aynı anda aynı şeyler üzerinde çalışabilir, bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

YORUMLAR