Tap Paradise Cove 5.7.1 (ios)

Tap Paradise Cove

Tap Paradise Cove
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tap Paradise Cove, tropikal bir adada kendi şehrinizi kurarak kolonilerinizi oluşturacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir şehir kurma oyunudur.

Tap Paradise Cove, tropikal bir ada üzerinde kendi koloninizi kurabileceğiniz ve kendi rüyalarınızdaki adayı oluşturabileceğiniz bir simülasyon oyunudur. Oyunu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek oynayabilirsiniz.

Güzel ve tropik adanın yakınlarında batan gemilerinizden sonra elinizde hiç bir şey kalmayınca, bu vahşi ortamda yaşama tutunmaya çalışıyorsunuz. Bu adayı eviniz gibi yapmalı ve komple baştan tasarlamalaısınız. Bunun içinde farklı binalar inşa etmeli ve şehrinizi geliştirmelisiniz.

Şehrinizi kurarken aynı zamanda deniz korsanlarına da saldırmanız gerekiyor. Gemiler yaparak uzak adalara yolculuk yaparak gizemli dünyalar keşfedebilirsiniz. Atlantis okyanusunun derinliklerinde yolculuklar yaparak farklı yerler keşfetmeye çalışırken oldukça eğlenebilirsiniz.

Özellikler:

  • Şehirde bulunan evler, esnaflar ve insanlar
  • Köyünüzü şehir haline getirme çalışmaları
  • Deniz korsanlarına karşı adanızı koruma
  • Gizemli dünyalar keşfetme
  • Gizli hazineler ve hayvanlar keşfetme

Etkileyici, renkli ve canlı grafiklere sahip olan Tap Paradise Cove, şehir inşa etme oyunlarını yada simülasyonları seven iPhone ve iPad kullanıcıları tarafından oynanabilecek eğlenceli oyunlar arasındaki yerini alıyor. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunu kesinlikle denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR