TicToc
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  19,966

 • Üretici

  SK Planet

TicToc, iPhone ve iPad'lerinizi kulanarak arkadaşlarınız ile ücretsiz mesajlaşma, arama ve dosya paylaşımı yapabileceğiniz güzel bir iOS iletişim uygulamasıdır.

TicToc, arkadaşlarınız ile istediğiniz yerde istediğiniz zaman sesli konuşabileceğiniz, mesajlaşabileceğiniz ve dosya paylaşımı yapabileceğiniz ücretsiz bir iOS uygulamasıdır. Uygulamayı yükledikten sonra arkadaşlarınız ve tanıdıklarınız arasında uygulamayı kullananlar ile birlikte sınırsız mesajlaşabilir ve konuşabilirsiniz.

Kullanıcılarına yeni ve etkileyici özellikler sunan Tictoc, mesajlaşma ile birlikte neredeyse herşeyi yapabilmenizi sağlıyor.

Özellikler:

 • Dosya Paylaşımı: Arkadaş ve tanıdıklarınızla dökümanlarınızı, Facebook fotoğraflarınızı, YouTube videolarınızı ve cihazınızda bulunan fotoğrafları kolayca ve hızlı şekilde paylaşabilirsiniz.
 • Dosya Yönetimi: iPhone ve iPad'lerinizde bulunan fotoğraf, video ve tüm dosyaların yönetimini Tictoc ile kolayca yapabilirsiniz. Uygulama içerisinde bulunan bulunan TicToc box, tüm indirdiğiniz dosyaları toplayıp kaydederek istediğiniz zaman hızlıca erişmenizi ve isterseniz arkadaşlarınız ile kolayca paylaşmanızı sağlar.
 • TicToc Masaüstü: iOS cihazlarınız üzerinden arkadaşlarınız ile gerçekleştirdiğiniz mesajlaşmalara uygulamanın Windows versiyonunu indirerek bilgisayarınız üzerinden kesintisiniz decam edebilirsiniz.
 • TicToc Kulupleri: TicToc ile grup mesajlaşmaları yapabilirken aynı zamanda kendi mobil iletişim gruplarınızı kurarak, kendinize özel bir topluluğa sahip olabiliyorsunuz. Pek çok alanda kullanılabilecek bu özellik sayesinde aynı şeylere ilgi duyan kişiler tek bir iletişim grubu altında toplanarak ortak zevklerine hitap eden herşeyi birbirleri ile paylaşabilir.
 • Sesli Görüşme: Uygulamayı kullanan arkadaşlarınız ile birlikte dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz an sesli konuşmalar gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek ses kalitesi sayesinde Tictoc ile sorunsuz görüşmeler gerçekleştirilebiliyor.
 • Profil fotoğrafı oluşturma: Kendinize özel profil fotoğrafı oluşturarak daha şık ve güzel bir profile sahip olabilirsiniz. aynı zamanda arkadaşlarınızın profillerini göz atarak onlarında resimlerini kontrol edebiliyorsunuz.

Ücretsiz görüşme, mesajlaşma ve dosya paylaşımı sağlayan ve bunların yanında pek çok gelişmiş özelliğe sahip olan TicToc'u hemen ücretsiz olarak indirerek iPhone ve iPad'leriniz üzerinden hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR