TinyScan Pro 3.0 (ios)

TinyScan Pro

3.0
TinyScan Pro
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TinyScan ile belgelerinizi akıllı telefonunuzla tarayabilir ve pdf formatında saklayabilirsiniz.

TinyScan Pro, nerede olursanız olun belgelerinizi yazdırmanın en kolay ve hızlı yoludur. iPhone’unuza tarayıcı görevi yükleyen bu başarılı belge tarama uygulaması sayesinde faturalarınızın zaman içerisinde yıpranmasını engelleyebilir ve pdf dosyası olarak saklayabilirsiniz.

Kolay kullanılabilirliği ile öne çıkan TinyScan, döküman ve fotoğraflarınız dahil her türlü yazılı metni saniyeler içerisinde tarayabilen oldukça faydalı bir uygulama. Renkli, gri ton ağırlıklı ve siyah beyaz olmak üzere 3 farklı modda tarama yapmanız imkan tanıyan uygulamayı her düzeydeki akıllı telefon kullanıcısı rahatlıkla kullanabilir.

Hızlı algoritmalar kullanan ve sayfa kenarlarını otomatik olarak algılayan başarılı belge tarama uygulaması ile pdf türündeki belgelerinizi farklı kayıt boyutlarına uygun olacak biçimde dışa aktarabilir, taranan belgeleri tarih ve başlık bazında arayabilir, belgelerinize başkalarının erişimini engellemek amacıyla parola dahi koyabilirsiniz.

Akıllı telefonları ufak boyutlu tarayıcıya çeviren TinyScan, belgelerinizi dilediğiniz yerde rahatça tarayabileceğiniz harika ve kesinlikle denemeniz gereken bir uygulama.

YORUMLAR