TopNotes - Take Notes

TopNotes - Take Notes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TopNotes uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızda kolayca ve ücretsiz olarak not tutabilirsiniz.

TopNotes uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir not tutma uygulaması ve bir not uygulamasından bekleyebileceğiniz herşeyi içerisinde barındırıyor diyebilirim. Ayrı ayrı notlar eklemek, onları organize etmek, notlara çizimler ve fotoğraflar eklemek gibi tüm seçenekler TopNotes uygulaması içerisinde bulunuyor.

Notlarınızı organize etmek için kullanabileceğiniz ve işleri oldukça kolaylaştıran sürükle bırak özelliği, uygulamanın farklı kategorilerde düzenleme yapabilme özelliğiyle birleşince çok hızlı bir şekilde notların düzenlenmesi gerçekleştirilebiliyor. Aynı zamanda, notlarının güvenliğine önem verenler onları izinsiz kişilerin görüntülemesinden korumak için şifre de koyabiliyorlar.

Uygulamanın temel özellikleri şu şekilde listelenmiş;

  • Kağıt ve mürekkep görünümü ile kolayca not alma
  • Hataları düzeltmek için silgi ve highlighter
  • Kopyalama ve taşıma işlemleri desteği
  • Notlara albüm ve resimler ekleyebilme
  • İleri ve geri alma işlemleri ile hata düzeltme

Uygulamanın temel özelliklerinin yanında, sadece okuma modu, doğru yazmak için bilek koruması gibi ek özellikler yer alıyor ve böylece uygulamanın kullanımı ve güvenliği çok daha fazla artıyor. Uygulamanın ücretsiz olan bu sürümünün pek çok kullanıcı için yeterli olacağına inanıyorum ancak daha fazlasını isteyenler elbette uygulama içi satın alma seçeneklerini de kullanabilirler.