UC Browser 10.9.1.998 (ios)
UC Browser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  2,528

 • Üretici

  UCWeb Inc

UC Browser zengin özellikleri yüksek gezinti hızıyla birleştiren bir mobil internet tarayıcısıdır

UC Browser eğer internette hızlı bir şekilde gezinti yapmak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil internet tarayıcısı.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu hızlı internet tarayıcısı internet gezintilerinizi daha keyifli ve rahat bir şekilde yapmanızı mümkün kılıyor. Tam HTML 5 desteğine sahip olan UC Browser klasik internet tarayıcınızın gezinti hızından memnun değilseniz deneyebileceğiniz güzel bir alternatif.

Dahili bir video oynatıcısına sahip olan UC Browser'ın en kullanışlı özelliği video indirme desteği. UC Browser içerisinde seyredebildiğiniz herhangi bir videoyu çevrimdışı olarak seyredebilmeniz için kaydedebiliyorsunuz ve internetiniz olmadığı zamanda bu videolara göz atabiliyorsunuz.

UC Browser internet üzerinden dosya indirme hızınızı artırabilmekte. Uygulamanın sahip olduğu bulut tabanı ile dosya indirme işlemleri daha çabuk sonlanıyor. Çoklu dosya indirme desteğine de sahip olan UC Browser ile indirilecek dosyaları sıralayabilir ve otomatik olarak inmelerini sağlayabilirsiniz.

Eğer intenret tarayıcınızın klasik görünümü yerine farklı bir görünüm kullanmak isterseniz UC Browser'ın sahip olduğu tema desteği hoşunuza gidecektir. UC Browser farklı temaları kullanarak tarayıcınızın görünümünü kişiselleştirmenizi mümkün kılıyor.

UC Browser'ın diğer özellikleri şu şekilde:

 • Gece modu ile daha rahat yazı okuyabilme
 • Gizli gezinti yapabilme
 • Kolay paylaşım yuapabilme
 • WiFi üzerinden bilgisayarınız ve telefonunuz, tabletiniz arasında dosya paylaşabilme

YORUMLAR