CCleaner 1.18 (Mac)
CCleaner
ÜCRETSİZ
2  
0  
0  
0  
1  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    27,341

  • Üretici

    Piriform Ltd

Mac OS X sisteminizi temizlemek ve kayıt dosyalarını onararak optimizasyon sağlamak için CCleaner'ın tecrübesinden para ödemeden yararlanabilirsiniz.

Windows'un en çok tercih edilen sistem temizleyicisi CCleaner, tecrübesini Mac sistemlere aktardı. Sistemdeki uygulamaların pek çoğunun gereksiz kayıtlarını temizleyen program, hantallaşmanın önüne geçiyor.

"Mac OS X" isimli sekme bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları silmenize yardımcı olan temizlik bölümü. İkinci bölüm "Applications" ise bilgisayarınızda yüklü olan programların (Mozilla Firefox, Opera, Safari, Google Chrome, Adobe Photoshop, Adobe Reader, Microsoft Office, Nero, WinRAR, Media Player, eMule vb.) bilgisayarınızda bıraktığı kalıntıları ve yarattığı çöp dosyalarını temizlemenize yardımcı oluyor.

Bilgisayarınızdaki işletim sistemi ve yazılım temizliğini gerçekleştirdikten sonra Kayıt Defteri (Registry) bölümünüzdeki bütünlüğü sağlayarak sisteminizin performansınızı daha da arttırabilirsiniz. Kayıt Defteri bölümünde işletim sisteminizdeki sorunları tarayabilir ve bunları CCleaner'a çözdürebilirsiniz.

ARTILAR

Yıllardır güvenilirliğini koruyan güvenli bir sistem temizleme aracı olması.

Ücretsiz ve sınırsız kullanım imkanı tanıması.

EKSİLER

Çok kullanılan bazı programlar için temizleme desteği sunmaması.

YORUMLAR