Fleep 1.2 (Mac)
Fleep
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    146

  • Üretici

    Fleep Technologies

Fleep uygulaması ile Mac işletim sistemli bilgisayarlarınızdan kolayca arkadaşlarınızla mesajlaşabilirsiniz.

Fleep uygulaması, Mac işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz sohbet ve mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi. Onu pek çok benzer uygulamadan farklı kılan en büyük özellik diğer işletim sistemi platformlarında da bulunması ve böylece hem masaüstü kullanıcılarının hem de mobil kullanıcıların birbirleri ile iletişim kurmalarına yardımcı olması.

Uygulamayı kullanırken diğer kişileri e-posta adresleri kullanarak eklediğiniz için herhangi bir şekilde telefon numarası gibi kişisel gizliliğinizi ihlal edebilecek bilgileri uygulamaya teslim etmiyorsunuz. Bunun yanında gönderdiğiniz mesajlar, alıcı Fleep'i kullanmıyorsa e-posta olarak ona iletiliyor ve cevap yazdığında cevabı yine de Fleep sohbet penceresinde görebiliyorsunuz.

Birebir ve grup mesajlaşmalara olanak tanıyan uygulama, böylece toplantılar ve eğlenceli sohbetlerin ortaya çıkmasına yardımcı oluyor. Grup üzerinden bir dosya gönderdiğinizde dosyanın tüm gruptaki kişiler tarafından indirilebilmesi ise dosya paylaşımını yeterince kolay bir hale getiriyor.

Fleep'i kullanırken elbette aktif bir internet bağlantınız olması gerektiğini unutmamak gerek. Aksi taktirde mesaj gönderemiyor ve gelen mesajları da göremiyorsunuz. Uygulamanın arayüzünün kolay ve anlaşılır olması da işleri daha kolay hale getiriyor.

İçerisinde herhangi bir şekilde reklamlar ya da kısıtlamalar olmadığı için sohbetleriniz sırasında sizi rahatsız edecek öğeler mevcut değil. Online senkronizasyon yeteneği sayesinde gerçekleştirdiğiniz sohbetlere her an her yerden ulaşabilir ve farklı cihazlarınızda tüm sohbetlerinize erişebilirsiniz.

YORUMLAR