Infinit 10.8 (Mac)
Infinit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    126

  • Üretici

    Infinit International Inc

Infinit ile Mac OS X işletim sisteminizdeki büyük dosyalarınızı arkadaşlarınızla, iş arkadaşlarınızla ya da herhangi bir kişiyle paylaşmak artık çok kolay. Birçok dosya transfer servisinin aksine büyük dosyalar için bir boyut limiti k

Mac OS X için Infinit dosya transfer yazılımı sayesinde artık göndermek istediğiniz dosyalar için başka bir servis kullanmayacaksınız. Mac bilgisayarınıza kuracağınız bu küçük Infinit yazılımı sayesinde artık istediğiniz herkese hiçbir dosya boyutu limiti olmaksızın dosya gönderebilirsiniz. WeTransfer ve DropBox gibi birçok dosya paylaşım ve transfer servisinin aksine dosya boyut limiti koymayan Infinit, arkadaşlarınıza, ailenize ya da iş arkadaşlarınıza büyük boyutlu dosyaları göndermenizi çok kolaylaştırıyor. Aynı ağda bulunan iki bilgisayarın Mac veya PC olmaları farketmeden birbiriyle dosya paylaşımında, arada bir bulut transferine gerek kalmaksızın taşıma işlemini gerçekleştirebiliyor.

Infinit'i süper hızlı bir şekilde indirdikten sonra kaydınızı gerçekleştirip göndermek istediğiniz dosyayı seçin ve hemen upload etmeye başlayın. Sonrasında da dosyayı göndermek istediğiniz kullanıcıyı ister listeden seçin isterseniz de henüz Infinit'le tanışmamış arkadaşınızın e-posta adresine bir dosya transfer davet linki gönderin. Aynı ağa bağlı iki bilgisayar arasındaki transfer işleminde ise herhangi bir buluta dosya yükleme/upload işlemine gerek kalmadan dosyalarınızı transfer edin.

Diğer dosya transfer uygulamalarının aksine Infinit, transfer işlemi sırasında internet bağlantısının kopması halinde transfer işlemini duraksatarak bağlantının geri kazanıldığı anda kaldığı yerden devam etmesine olanak tanıyor.

Hiçbir dosya boyut limiti olmadan istediğiniz kişilerle çok hızlı bir şekilde dosya transferi yapmak isterseniz, Infinit yazılımı tam size göre. Hem Windows hem de Mac işletim sistemlerinde bulunan yazılım, çok yakında da Android ve iOS mobil işletim sistemlerinde aktif hale gelecek.

ARTILAR

Süper hızlı dosya transferi

Kolay kullanım

Dosya boyut limiti yok

EKSİLER

Yazılımın bilgisayara kurulması gerekiyor

YORUMLAR