JXCirrus CalCount 1.0.01 (Mac)

JXCirrus CalCount

JXCirrus CalCount
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    171

  • Üretici

    JXCirrus

JXCirrus kalori hesaplama programı, kilo kaybetme sürecine olanlar, egzersizlerini takip etmek isteyenler ya da sadece ne yediğini izlemek isteyenler için tasarlanmış beslenme ve egzersiz günlüğüdür.

Mac için JXCirrus kalori hesaplama programı, kilo kaybetmek ve her gün yaptığı egzersizi kaydetmek isteyenler için tasarlanmıştır. Ya da sadece fit kalmak için yediklerini takip etmek isterseniz bu yazılımı kullanabilirsiniz.

Yazılımın belki de en iyi tarafı internet bağlantısına ihtiyaç duymaması. Programı açarak gün içinde yediğiniz tüm besinler kaydedebilirsiniz. Ayrıca arama yaptığınızda besini bulabilmek için yediklerinizin tümünü liste halinde kaydedebilirsiniz.

Sisteme kilo, boy, yaş, cinsiyet, hamilelik ya da emziren durumu ve aktiflik derecesi gibi bilgilerinizi girdiğinizde program günde ne kadar kalori almanız gerektiğini hesaplayacaktır. Tüm bunların yanında günlük egzersiz bilgilerinizi de girerseniz buna bağlı olarak almanız gereken kalori miktarını öğrenebilirsiniz. Bu yazılım; yağ, tuz, kolesterol, lif, alkol, vitamin, demir, kafein ve benzeri 24’ün üzerinde besin için güne almanız gereken miktarı gösterir. Her gün yaptığınız egzersizi kaydedebileceğiniz bu programla ne yediğinizi hiç unutmayacaksınız.

YORUMLAR