Snapchat

Snapchat

(iOS)
Editör Puanı: 4/5
4
Snapchat
Snapchat
Snapchat
Snapchat
Snapchat

iPhone İçin Snapchat Uygulaması

Erkan Calp Son güncelleme 9 ay önce

Arkadaşlarınızla eğlenceli anlarınızı paylaşın.

Snapchat, iOS cihazınızla yakaladığınız fotoğraf ve videoları arkadaşlarınızla anlık olarak paylaşmanızı sağlayan oldukça eğlenceli bir uygulamadır. Anlık mesajlaşma yazılımlarına farklı bir boyut kazandıran uygulamanın öne çıkan özelliği, kameranızla anlık olarak çektiğiniz fotoğraflar arkadaşlarınız tarafından görüntülendikten sonra otomatik olarak silnmesi.

Uygulama ile dilerseniz çektiğiniz fotoğraflara mesaj ekleyebilir, boya kalemi ile fotoğraflarınız üzerinde çizim yapabilirsiniz.Uygulamayı kullanmanız için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Uygulama içerisinden ücretsiz üyeliğinizi hızlıca oluşturabiliyorsunuz. Basit bir arayüze sahip uygulamanın kullanımı oldukça basit. Arkadaşlarınızla bir anınızı paylaşmak için fotoğrafınızı çekin, ardından kısa bir mesaj eklemek için fotoğrafın üzerinde dokunun ve açılan klavye ekranından mesajınızı ekleyin. Arkadaşlarınızın sizin belirlediğiniz süre boyunca fotoğraflarınızı görmesini sağlamak için süre belirleyin ve fotoğrafınız gönderin. Süre bitiminde fotoğraf otomatik olarak silinmektedir. Snapchat bölümünden ekran görüntülerine ulaşabilir, Send to böümünden fotoğraflarınızı paylaştığınız arkadaşlarınızı görebilirsiniz. Ayarlar bölümünden size kimlerin Snapchat gönderebileceğini belirleyebilirsiniz.

Mobil cihazınızla yakaladığınız anları arkadaşlarınızla eğlenceli şekilde paylaşabileceğiniz, gizliliğinizi koruyan benzersiz bir uygulama arıyorsanız Snapchat’i denemenizi öneriyoruz.

Snapchat için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
71 / 10,209
İşletim Sistemi:
iPhone (OS)
Gereklilik:
iOS 8.0 ve üzeri
Üretici:
Snapchat, Inc

Fotoğraf ve Video Popülerleri

 1. Instagrab
  InstagrabiPhone ve iPad için Instagram Fotoğraf ve Video İndirme Uygulaması
 2. GoSexy
  GoSexyiPhone ve iPad için Zayıf Gösterme Uygulaması
 3. JamCam
  JamCamiPhone ve iPad için Müzik Eşliğinde Video Çekme Uygulaması
 4. Spring
  SpringiPhone ve iPad İçin Boy Uzatma Uygulaması
 5. iMovie
  iMovieiPhone Ve iPad İçin Video Düzenleme Uygulaması