Fleep (web)
Fleep
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    171

  • Üretici

    Fleep Technologies

Fleep web uygulamasını kullanarak web tarayıcınız üzerinden arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

Fleep uygulaması, internet tarayıcılarınız üzerinden kullanabileceğiniz bir web servisi olarak karşımıza çıktı ve arkadaşlarınızla en kolay yoldan sohbet edebilmek için kullanılıyor. Uygulama sadece web servisi olarak değil, masaüstü programları ve mobil uygulamalar olarak da varolduğu için tüm platformlardaki arkadaşlarınızla kolayca iletişime geçmek mümkün hale geliyor.

Bilhassa Chromebook kullanıcıları gibi Windows'a sahip olmayanların kullanabilecekleri Fleep web versiyonu sayesinde birebir sohbetlerden tutun da grup sohbetlere ve dosya paylaşımlarına kadar gerekli olan tümn işlevlere ulaşabilirsiniz.

Uygulamada herhangi bir telefon numarası girişine gerek kalmıyor ve sadece e-posta hesabınızla tüm arkadaşlarınızı ekleyebiliyorsunuz. Fleep kullanmayan arkadaşlarınıza bile mesaj gönderebilmeniz sayesinde tek bir sohbet ekranından tüm iletişiminizi devam ettirebilirsiniz.

Fleep'in arayüzü ve hızı da sohbet etmek isteyen kullanıcıları memnun edebilecek seviyede. Herhangi bir takılma ya da mesaj iletilmemesi gibi durumla karşılaşmak mümkün değil fakat uygulamanın stabil çalışması için internet bağlantınızın sağlıklı olması gerektiğini unutmayın.

Uygulama direkt olarak internet üzerinden senkronizasyon işlemi gerçekleştirdiği için diğer masaüstü ve mobil platformlardaki uygulamasından yaptığınız sohbetler de her zaman yanınızda olacaktır. Kesinlikle göz atmanız gerekenlerden birisi olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR