Nero BackItUp (web)

Nero BackItUp

Nero BackItUp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nero BackItUp, dosyalarınızı yedeklemeye ve çevrenizle paylaşmaya yarayan popüler bir servistir.

Nero BackItUp, önemli dosyalarınızı yedeklemeye ve çevrenizle paylaşmaya yarayan, online veya mobil platformlarda da kullanabileceğiniz popüler bir servistir. Web üzerinden de yararlananabileceğiniz ve kullanışlı özelliklere sahip olan bu serviste, büyük boyutlara sahip dosya yedekleme ve dosya paylaşma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. 

Teknolojinin geldiği son nokta düşünüldüğünde, verilerimizi herhangi bir sorunda kaybetme ihtimalimiz daha da arttı. Özellikle büyük boyutlu ve bizim için önemli olan dosyaları bir yerde saklamak şart oldu diyebiliriz. Nero BackItUp'da tam olarak bu işe yarıyor. İşletim sisteminiz üzerindeki dosyalarınızı yedekleyip, aynı zamanda kolaylıkla paylaşabileceğiniz popüler bir servis olarak dikkat çekiyor. Dilerseniz işletim sisteminize de kurabiliyorsunuz. 

Bu hizmeti tercih etmeniz etmeniz için pek çok neden var. Birincisi tahmin edeceğiniz üzere ücretsiz olması. Google, Microsoft ve Dropbox gibi şirketler bile bu hizmeti ücretsiz sunarken, Nero'nun herhangi bir ücret talep etmesi biraz garip olurdu. İkincisi neden güvenlik ve kolay kullanım. Web üzerinden herhangi bir dosya yükleyeceğinizde Nero BackItUp dosyalarınızın güvenliğini sağlıyor ve siz silmediğiniz taktirde sonsuza kadar orada kalıyor. Kolay kullanımı ve arayüzü sayesinde de hiçbir zorluk yaşamıyorsunuz. Üçüncü ve bana kalırsa en önemli neden 5 GB bedava depolama alanı vermesi ve büyük dosya boyutuna sahip verilerimizi mail olarak çevremizle rahatlıkla paylaşabiliyor olmamız. Bu noktada tek yapmamız gereken, dosyayı yükledikten sonra bir mail adresi ve belirlediğimiz şifreyle sisteme üye olmamız gerekiyor. Daha sonra büyük çaplı verileri rahatlıkla mail aracılığıyla yollayabilirsiniz. 

Büyük çaplı dosyalarımı hem yedekleyebileceğim hem de çevremle kolaylıkla paylaşabileceğim bir web servisi arıyorum diyorsanız Nero BackItUp'ı mutlaka denemenizi öneririm. 

YORUMLAR