Nimble (web)

Nimble

Nimble
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    242

  • Üretici

    Nimble, Inc.

Sosyal ağlardaki müşterileriniz ile etkili iletişim kurabilmek için bu web uygulamasını kullanabilirsiniz.

Nimble web uygulaması müşteri ilişkileri yönetimi yani CRM için kullanabileceğiniz uygulamalardan bir tanesi ve bağlantılarınızı, mesajlarınızı ve toplantılarınızı tüm sosyal ağlar, uygulamalar ve diğer kaynaklara bağlanarak çok daha kolay bir şekilde yönetebilmenize olanak tanıyor. İçerisindeki bağlantı yönetimi aracı sayesinde mesajlar göndermenizi, görev ve etkinlikler eklemenizi hatta bağlantılarınızın profillerini tek tıklamada indirebilmenizi de sağlıyor.

Kontak bilgilerinin yanında bulunan küçük kutucuklar sayesinde Facebook, Gmail, LinkedIn ya da diğer networklerdeki kişilerin nerelerden ekli olduklarını görme şansınız mevcut. Uygulamayı kullananlar özellikle tüm kişilerin tek bir noktadan yönetilebilmesini kullanışlı bulacaklardır. Etkili bir CRM çözümünü sosyal ağlarla birleştirmeyi başaran uygulama işletme sahipleri ve profesyoneller için vazgeçilmezlerden birisi olabilir.

Uygulamanın ücretsiz sürümü sadece tek kullanıcı hesabına izin veriyor ve ağ başına tek bir bağlantıyı destekliyor. Ayrıca en fazla 5 kişiye kadar takip özelliğini kullanabiliyorsunuz. Nimble'ın yeteneklerini gördükten sonra işletme planına geçerseniz tüm sınırlamalar kaldırılıyor ve tüm mevcut sosyal ağlar uygulama ile bağlanılabilir hale geliyor. İşletme sürümünü bir ay boyunca ücretsiz olarak deneme şansınız da mevcut.

YORUMLAR