AlomWare Lights 1.05 (windows)

AlomWare Lights

AlomWare Lights
ÜCRETSİZ
İndir 0.44 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AlomWare Lights ile klavye durumunuzu görev çubuğunuz üzerinden görüntüleyebiilirsiniz

AlomWare Lights kullanıcılara klavyelerinde yer alan Caps Lock, Num Lock veya Scroll Lock tuşlarının açık olup olmadığını kolayca takip edebilme imkanı veren bir klavye göstergeleri görüntüleme yazılımıdır.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yazılım olan AlomWare Lights basit bir şekilde kullanabileceğiniz ve sisteminzde yük oluşturmayan bir yazılım. Yazılımın temel amacı Num Lock, Caps Lock ve Scroll Lock tuşlarının açık ya da kapalı olduklarını size raporlayan göstergeleri görev çubuğunuza yerleştirmek. Genel olarak birçok klavyede zaten bu 3 tuşun açık olup olmadığını gösteren tuşlar yer alıyor. Fakat nadiren de olsa Caps Lock, Scroll Lock ve Num Lock göstergelerine sahip olmayan klavyelerle karşılaşabiliyoruz. İşte bu kalvyelerde yer alan bu tuşların açık olup olmadığını AlomWare Lights kullanarak takip edebilirsiniz.

Eğer bilgisayarınız üzerinde çalışırken klavyelerinizde yer alan Caps Lock, Num Lock ve Scroll Lock tuşlarının ışıkları gözünüzü alıyorsa bu ışıkları devre dışı bırakabilir ve AlomWare Lights'tan yararlanarak bilgisayarınız üzerinden bu tuşların açık olup olmadığını denetleyebilirsiniz. Böylece gözleriniz rahatsız olmadan çalışmaya devam edebilirsiniz.

YORUMLAR