AlomWare Reset 2.16 (windows)

AlomWare Reset

AlomWare Reset
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 0.88 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AlomWare Reset, gittikçe yavaşlayan ve performansı düşen bilgisayarlarınızı kapamadan çok hızlı bir şekilde resetlemenizi sağlayan oldukça yararlı bir program.

AlomWare Reset, bilgisayarları yoğun ve yorucu bir şekilde kullanan kullanıcıların sık sık yaşadığı problemlerden bir tanesi olan bilgisayar yavaşlamasına son verebilen bir program. Bilgisayarlarımız yavaşlayarak performans kaybı yaşamaya başladığı zaman hepinizin bileceği üzere yeniden başlatmak değerlerin sıfırlanmasına ve bilgisayarın tekrar hız kazanmasını sağlar. Fakat pek çok kullanıcı epey zaman alan reset işlemini de sık sık kullanmaz çünkü beklemek daha sıkıcı. Bu durumun önüne geçen AlomWare Reset programı, bilgisayarınızı aslında kapanmadan yeniden başlatıp, PC'nizin 10 saniye gibi kısa bir sürede ilk açılıştaki performansına kavuşmasını sağlıyor.

SSD'niz yoksa yada donanım özellikleri düşük bir bilgisayar kullanıyorsanız, AlomWare Reset programı bilgisayarınızda kullanabileceğiniz en yararlı programlar arasında yer alıyor. Uzun süreli çalışma yada oyun oynama bilgisayarınızı oldukça yorar, bunun sonucunda da bilgisayar zamanla performans kaybı yaşamaya başlar. İşte bu performans ve hız kaybını yaşamak istemiyorsanız düzenli aralıklar ile AlomWare Reset'i kullanarak bilgisayarınızı yeniden başlatabilirsiniz.

AlomWare Reset programını kullandığınızda bilgisayarınız kapanmadan sadece 10 saniyede olacak işlemler aşağıdaki şekildedir:

  • Tüm açık uygulamaların kapanması
  • Tüm açık pencrelerin kapanması
  • Sistem işlemleri dışındkai tüm işlemlerin sona ermesi
  • Önbelleğin sıfırlanması
  • Bilgisayarın kapanmadan resetlenmesi
  • NumLock tuşlarının kapalı ise açığa dönüşmesi
  • Başlangıçta çalışan uygulamalardan kapalı olanların yeniden açılması
  • Tüm uyku modundaki sürücülerin uyanması

Normal bir reset işleminde bilgisayarın uyguladığı her şeyi birebir uygulayabilen AlomWare Reset, tüm bu işlemler yapılırken bilgisayarınızın kapanmasına ihtiyaç duymuyor. Yapılan testlerde bilgisayarınızı yeniden başlatma işleminden çok daha etkili bir yöntem olduğu görülen AlomWare Reset programının ücretsiz deneme sürümünü indirerek siz de yorulan PC'lerinizi hemen hızlandırabilirsiniz.

YORUMLAR