AOMEI PE Builder 1.4 (windows)

AOMEI PE Builder

1.4
AOMEI PE Builder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AOMEI PE Builder, işletim sistemi olmayan veya çalışmayan bilgisayarların ihtiyaç duyacağı bir ilk müdahale paketi sunuyor.

Kurulu bir işletim sistemininin haricinde çalışan Windows PE (Preinstallation Environment), mininum araçların bulunduğu ve bilgisayarın çalışmasını sağlayan bir yazılım paketini içeriyor. İşletim sistemi kurulu olmayan bilgisyarların çalışılabilirliğini test etmeye veya düzenlemeye yarayan bu yazılım sisteminizi kurmadan önce donanımı kontrolden geçirmenizi sağlıyor. Size standatlardan daha kişisel bir deneyim sunmayı hedefleyen AOMEI PE Builder, PE amaçlı sürücüler kurmanıza olanak tanıyor. Dosyalarınızı ve dökümanlarınızı da aktarabileceğiniz AOMEI PE Builder size kullanışlı birçok araç da sağlıyor.

Dilerseniz bilgisayarınızı başlatan bir CD veya USB bellek oluşturabilirsiniz. Eklemek istediğiniz içerikleri bir .ISO dosyasına kaydetmeniz de mümkün. Sabit disk partisyonu yapmanıza da olanak tanıyan araçlarıyla dikkat çeken AOMEI PE Builder. Backup ve onarma işlemlerini de gerçekleştirebildiğiniz bu yazılım sayesinde işletim sistemi olmayan bilgisayarlar üzerinde profesyonel bir kontrol elde etmiş oluyorsunuz.

Önyükleme işlemini olabildiğince kişisel bir deneyime çeviren AOMEI PE Builder, dilediğiniz dosyaları sepete eklemenizi sağlıyor. Bu dosyalara kurmuş olduğunuz arayüzde kullanabiliyorsunuz. Aşırı büyük boyutlar olmadığı sürece metinleri ve resimleri görüntüleyebilen program, RAM sıkıntısı yaşatmayak alanda verimli bir deneyim sağlıyor.

Konu hakkında tecrübesi olanlar için alışkanlıkları bozmadan sunulmuş olan fonksiyonlar AOMEI PE Builder'ı son derece kullanıcı dostu yapıyor. Görev çubuğu, başlangıç menüsü ve dosya gezgini kullanabildiğiniz arayüz ile dilediğiniz işlemleri çok daha kolay gerçekleştirirken işletim sisteminden farklı bir arayüzle karşılaşmak durumunda olmayacaksınız.

Disk yazmak konusunda hızlı bir performans sergilemese de kullanışlı araçlarla bilgisayarınıza işletim sistemi kurmadan hakim olup ilk denetlemeyi gerçekleştirmenizi sağlayan AOMEI PE Builder, disk partisyonu ve onarma yazılımı sayesinde yan tarafta çalışmasını arzu ettiğiniz temel işlemleri tek bir program üzerinden yürütmeyi başarıyor.

ARTILAR

Kişiselleştirilebilir arayüz

Disk Partisyonu

Önyükleme CD, USB ve ISO seçenekleri

Dosya ekleme seçenekleri

EKSİLER

Disk yazma işlemi uzun sürebiliyor