APKTOW10M 1.0.2 (windows)

APKTOW10M

APKTOW10M
ÜCRETSİZ
İndir 20.00 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

APKTOW10M, Android uygulama ve oyunları Windows Phone'da çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program.

APKTOW10M, Android uygulama ve oyunlarını Windows Phone’da çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program. Kolay kullanılabilirliği ile öne çıkan programla dilediğiniz bir Android uygulama veya oyunu Windows Phone telefonunuza sorunsuzca yükleyebilir ve kullanabilirsiniz.

Windows 10’un çıkışıyla birlikte Windows Phone Mağazası’nda hareketlilik başlasa da en yeni uygulama ve oyunlar Android platformunda çıkmaya devam ediyor. Bazıları uzun bir süre sonra Windows Phone platformuna açılsa da buna sıcak bakmayan geliştiriciler de var. Kullanıcılar mağazanın eksikliğinin farkındalar ancak işletim sisteminin sorunsuz çalışması, kasmaması yüzünden telefonlarını bırakmak istemiyorlar. Siz de bu kullanıcılar arasında iseniz APKTOW10M isimli araçla tanışmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Bu ufak araç sayesinde Windows Phone Mağazası sorunu kökten çözülüyor. “Artık hiçbir oyun veya uygulama için beklemeniz gerekmeyecek.” müjdesini verdikten sonra araçtan kısaca bahsetmem gerekirse; Bu ufak aracı Windows tabanlı bilgisayarınıza kurduktan sonra Android uygulama ve oyunları Windows Phone telefonunuzda çalıştırmak için tek yapmanız gereken telefonunuzun geliştirici modunu açmak ve sonrasında cihaz bulunabilirliğini açmak. Telefonunuzu USB kablosuyla bilgisayarınıza bağadıktan sonra eşleştirme işlemini de yaptığınızda artık Android uygulamalarını Windows Phone’da çalıştırmak için hazırsınız. APK dosyasını araçta ilgili alana sürükleyip bıraktığınızda kurulum gerçekleşiyor.

YORUMLAR