AusLogics RegistryFixer 1.0 (windows)

AusLogics RegistryFixer

1.0
AusLogics RegistryFixer
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 5.46 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AusLogics RegistryFixer, Windows kayıt defteri üzerinde yer alan hataları tarayan, bulan ve düzeltmenize olanak sağlayan güçlü bir yazılımdır.

AusLogics RegistryFixer, Windows kayıt defteri üzerinde yer alan hataları tarayan, bulan, düzelten veya silen oldukça güçlü bir yazılımdır. Aynı zamanda program yardımıyla kayıt defteri üzerinde birleştirme işlemi yaparak bilgisayarınızın performansını artırabilirsiniz.

Oldukça sade, modern ve anlaşılabilir bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Farklı sekmeler altında Windows kayıt defteri üzerinde yer alan hataları tarayabilir, düzenleyebilir veya birleştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Windows başlangıcında da otomatik olarak çalışma seçeneğini kullanıcılara sunan yazılım, kayıt defterleriniz üzerinde yer alan tüm sorunları sorunsuz bir şekilde çözer ve bilgisayarınızın performansını artırmanız konusunda sizlere yardımcı olur.

Herhangi bir veri kaybı durumuna karşı, işlem yapmadan önce Windows kayıt defteri üzerinde yer alan tüm ayarları yedeklemenize de olanak sağlayan program, bu yönüyle oldukça güvenilir bir kullanımı sizlere sunmaktadır.

Kayıt defteri üzerinde yer alan hatalar ve sorunlar nedeniyle yavaşlayan bilgisayarlarınızın performansını artırmak için ileri düzey bir tarama teknolojisi kullanan AusLogics RegistryFixer; kayıt hatalarını, diğer yazılımlarla ilgili sorunları, sistem ayarlarını ve kullanıcı ayarlarının tamamını inceler.

Sonuç olarak güçlü tarama, algılama ve birleştirme algoritması sayesinde sisteminiz üzerinde oluşabilecek veya var olan tüm sorunlar için sizlere geçerli bir çözüm sunmaktadır.