Backblaze (windows)
Backblaze
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    50

  • Üretici

    Backblaze

Backblaze programını kullanarak bilgisayarınızda bulunan tüm dosyaları kolayca yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz.

Backblaze programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızın devamlı olarak doğru bir şekilde yedeklenebilmesi için kullanabileceğiniz programlar arasında yer alıyor ve böylece yanlış işlemler ya da zararlı yazılımlardan zarar görmeniz engelleniyor. Her ne kadar ücretsiz olmasa da, uygulama 15 günlük bir deneme sürecine imkan tanıyor ve ardından ayda sadece beş dolarlık bir ücretlendirme ile bilgisayarınızın her zaman için internet üzerinde yedeklenmesini sağlıyor.

Uygulamanın ilk kurulumun ardından bilgisayarınızı analiz edebilmek için biraz fazla vakit harcaması rahatsız edici denilebilir ancak ilk taramadan sonra bu kadar süre harcamaya gerek kalmıyor ve tüm işlemlere devam edilebiliyor. İnternet hızınıza göre bir kaç gün ila bir kaç hafta arasında değişen yedekleme süreleri ise kotalı kullanıcıların düşmanı olabilir. Zira bilgisayarınızda bulunan tüm dosyaları yedekleyen sistem, daha sonra hepsinin indirilmesini sağlıyor ancak bu dosyaların yüzlerce GB boyuta sahip olabileceğini unutmayın.

Arayüzü kolay kullanılır olan ve tüm gerekli ayarların en açık şekilde yer aldığı Backblaze, deneyimsiz kullanıcıların bile dosya yedekleme işlemlerini gerçekleştirirken sorun yaşamalarına engel olacaktır. Bunun yanında sahip olduğu güvenlik mekanizmaları ve ayarlar bölümündeki performans, zamanlama, dosya türleri, raporlar gibi tüm bölümler en ince yedekleme ayarlarının bile yapılmasına imkan tanıyor.

Eğer bilgisayarınızın devamlı olarak yedeklenmesini istiyor ve verilerin güvenli bir ortamda tutulmasını istiyorsanız kesinlikle denemeniz gereken programlardan birisi haline geliyor.

Not: Kurulum dosyası kullanıcıya özel olarak indiği için indir butonuna bastığınızda karşınıza çıkan sayfadan e-posta ve şifre bilgilerinizi girerek bir hesap açmanız gerekiyor. Kayıt olduğunuzda size özel kurulum dosyası da hazır olacaktır ve indirilecektir.

YORUMLAR