Don't Sleep 3.81 (windows)

Don't Sleep

Don't Sleep
ÜCRETSİZ
İndir 0.06 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Don't Sleep bilgisayarınızda açık olan oturumun kapanmasını veya bilgisayarınızın tamamen kapanmasını engelleyen yardımcı bir araçtır.

Don't Sleep bilgisayarınızın üzerinde açık olan oturumun veya bilgisayarınızın tamamen kapatılmasını engelleyen küçük ve başarılı bir uygulamadır.

Herhangi bir kurulum gerektirmeyen bu küçük programı istediğiniz her an bir flash bellek ile yanınızda taşıyabilir ve kolayca kullanabilirsiniz. Diğer bir deyişle Windows kayıt defteri girdilerinizi etkilemez ve herhangi bir taşınabilir aygıt üzerinden anlık olarak çalıştırabilirsiniz.

Programın sade arayüzü sizlere kullanabileceğiniz tüm işlemleri tek bir yerde sunmaktadır. Bilgisayarınızın uyku moduna geçmesini, kapanmasını, ekran koruyucuya geçmesini Don't Sleep ile kolayca engelleyebilirsiniz.

Aynı zamanda program yardımıyla yapmak istediğiniz tüm işlemleri zamanlayabilir veya zamanı geldiğinde yürürlüğe koyduğunuz tüm işlemlerin iptal olmasını sağlayabilirsiniz.

Sistem kaynaklarını düşük miktarda kullanan Don't Sleep, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Bilgisayarlarının bekleme moduna geçmesini, yeniden başlatılmasını veya oturumunun kapatılmamasını isteyenler için Don't Sleep gerçekten başarılı bir çözüm sunmaktadır.

3.1 sürümüyle birlikte Windows 8.1 için küçük değişiklikler yapılan programın, dil dosyaları da bu sürümle birlikte güncellendi.