EaseUS System GoBack Free 1.0 (windows)

EaseUS System GoBack Free

1.0
EaseUS System GoBack Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  196

 • ÜRETİCİ

  EASEUS

EaseUS System GoBack Free, yükselttiğiniz işletim sistemini sorunsuz olarak geri yüklemenizi sağlayan ücretsiz ve kullanımı kolay bir program.

EaseUS System GoBack Free, Windows işletim sistemi sürümünüzü değiştirip eski haline getirebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir sistem yedekleme programı.

Yeni çıkacan Windows 10'u yükleyip memnun kalmayan kullanıcıların Windows 8 ya da 7'ye kolayca dönebilmesini sağlayan program, sisteminizi tek tuşla yedekleyebildiği gibi, yine tek tuşla geri yükleme işlemlerini de yapabiliyor.

Tüm uygulama ve oyunlarınızı da Windows ile birlikte yedekleyen program, böylece Windows işletim sistemini eski haline aldığınızda yanında diğer kullandığınız oyun ve uygulamaları da kullanabilmenizi sağlıyor.

Yeni bir Windows sürümü denemek istediğiniz de işinize çok yarayabilecek olan program sayesinde bilgisayarınızda oluşan sorunlardan da geri yükleme yaparak kurtulabilirsiniz.

Hangi Durumlarda İhtiyacınız Olabilir?

 • Windows 10'a uyum sağlayamazsanız
 • Kullandığınız uygulamalar yen yüklediğiniz işletim sistemi ile uyumlu çalışmazsa
 • Sistem yüklemesi nedeniyle sizin için önem taşıyan dosyalar kaybolursa
 • Windows yüklemesinden sonra sistem ayarlarında hata alırsanız

Bu ve bir çok benzer durumda kullanabileceğiniz program, yedekleme yaptığınız andaki bilgisayarınızı dilediğiniz zaman tekrar geri getiriyor. Böylece format atma ya da benzeri işlemler yapmadan, üstelik kullandığınız uygulama, program ve oyunları da kaybetmeden eski Windows işletim sistemine geri gelebiliyorsunuz.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan programı hemen indirip mutlaka bilgisayarınızda bulundurmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR