Fenix Process Manager 0.5 (windows)

Fenix Process Manager

0.5
Fenix Process Manager
ÜCRETSİZ
İndir 2.07 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fenix Process Manager programı sayesinde kolayca tüm Windows hizmetlerini ve aktif programları görebilir, sonlandırabilirsiniz.

Fenix Process Manager programı, bilgisayarınızda çalışan uygulama ve hizmetleri görmenizi sağlayan ve bunları dilerseniz sonlandırabilmenize imkan tanıyan ücretsiz ve kullanımı kolay programlardan bir tanesi. Basit ve pek detay içermeyen arayüzü sayesinde sadece aktif olan uygulama ve hizmetlere erişebilir, böylece gereksiz olanları durdurarak performans sorunları yaşamaktan kurtulabilirsiniz.

Programın herhangi bir kurulum gerektirmemesi sayesinde indirir indirmez kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca taşınabilir disklerinize kopyaladıktan sonra istediğiniz başka bilgisayarlarda da hemen çalıştırabilirsiniz. Özellikle Windows görev yöneticisinin açılmasına engel olan virüsler bilgisayarınızda varsa onları atlatmak ve görevleri yönetebilmek için Fenix Process Manager'ı deneyebilirsiniz.

Aktif olan işlemlere dair detaylar deneyimsiz kullanıcılara biraz yetersiz gelebilir ancak yine de işlemin adını, öncelik seviyesini ve zamanını kolayca görebiliyorsunuz. İsterseniz işlemlere sağ tıkladıktan sonra "kill process" butonunu kullanabilir ve aktif olan işlemin sonlandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Sürekli olarak kullanmayabileceğiniz fakat Windows Görev Yöneticisi'ne ulaşamamanız durumunda işe yarayabilecek olan programı bir kenarda bulundurmanız iyi olacaktır.