Game Assistant 3.0.0.891 (windows)

Game Assistant

Game Assistant
ÜCRETSİZ
İndir 6.47 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Game Assistant ile oyunlarınızın daha yüksek performansla çalışmasını sağlayabilirsiniz

Game Assistant kullanıcılara oyun hızlandırma konusunda yardımcı olan ve birçok kullanışlı ek özelliği beraberinde getiren bir bilgisayar hızlandırma yazılımıdır.

Bilgisayarlarımıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir sistem hızlandırma yazılımı olan Game Assistant bilgisayarımız üzerinde oyun oynarken bile sistemimizin durumunu takip etmemize ve performansını artırmamıza olanak sağlıyor. Yazılım perfromans artırmak için RAM temizleme özelliğinden faydalanmakta. Bu özelliği kullanarak uygulamalar tarafından gereksiz yere işgal edilen belleği boşa çıkarabiliyorsunuz ve oyunlarınıza ayrılacak daha çok sistem kaynağı elde ediyorsunuz.

Game Assistant sisteminizin sağlık durumunu anlık olarak izlemenizi mümkün kılıyor. Programım sahip olduğu sıcaklık ölçme ve sıcaklık görüntüleme özelliği sayesinde bilgisayarınızın ısısını takip edebilir, bilgisayar sıcaklığınız kritik seviyeye ulaştığında gerekli önlemleri alabilirsiniz. Bunun yanında fan hızı da görüntülenebiliyor. Program sisteminiz belli sıcaklığa ulaştığında belirleyeceğiniz ses dosyasını kullanarak alarm çalınmasını da sağlayabilmekte. Özellikle dizüstü bilgisayarlar gibi sistem sıcaklığının önemli olduğu bilgisayarlarda bu özellik oldukça kullanışlı olmakta.

Game Assistant içerisinde ekran görüntüsü alma özelliği de yer almakta. Bu özellik sayesinde oyunlardan ekran görüntüsü yakalayabilirsiniz. Program ayarlarından bu iş için kullanılacak kısayol tuşunu değiştirebilmenize izin veriliyor.

YORUMLAR