GWX Stopper 2.6 (windows)

GWX Stopper

2.6
GWX Stopper
ÜCRETSİZ
İndir 0.57 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GWX Stopper Windows 10 bildirimlerini kapatmanıza yardımcı olan bir programdır

GWX Stopper, Windows 7 ve Windows 8 kullanıcılarına Windows 10 bildirimlerini kapatma konusunda yardımcı olan bir yazılım.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bu küçük araç eğer Windows 7 veya Windows 8 işletim sistemlerinden birini kullanıyorsanız ve görev çubuğunda karşınıza çıkan Windows 10'a yükseltme bildiriminden rahatsız olmaya başladıysanız oldukça işinize yarayabilecek bir uygulama. Microsoft, Windows 10'u duyurduğunda kullanıcılara Windows 7, Windows 8 veya Windows 8.1 işletim sistemlerinden birini kullanan bilgisayarlarında Windows 10'a ücretsiz geçiş yapabileceklerini açıklamıştı. Fakat Windows 10 her bilgisayarda sorunsuz çalışmayabiliyor. Windows 10'a geçiş yapan kimi bilgisayarlarda belli donanımlar ve yazılımlar çalışmayabiliyor. Bunun yanında Windows 10'u deneyip beğenmeyebiliyor, mevcut işletim sisteminizle bilgisayarınızı kullanmaya devam etmeye karar verebiliyorsunuz. İşte bu durumlarda GWX Stopper klullanabilirsiniz.

GWX Stopper oldukça kolay ve hızlı bir şekilde Windows 10 reklamı kaldırma işlemini gerçekleştirebiliyor. Bu iş için sayfamız üzerinden GWX Stopper arşiv dosyasını indirin ve bu dosyayı Winrar yazılımıyla açın:

Arşiv dosyası açılınca içindeki GWXStopper_setup.exe adlı kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum tamamlanınca yüklediğiniz programı çalıştırın ve ana penceredeki "Stop GWX" tuşuna tıklayarak Windows 10 bildirimini kapatın.

YORUMLAR