İKSİR Hasta Takip 3.20 (windows)

İKSİR Hasta Takip

İKSİR Hasta Takip
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 1.13 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hasta Takip Programı

İKSİR Hasta Takip Programı; KAMERA destekli ve TAŞINABİLİR bir hasta takip programdır.

Özellikleri:

1- Programla ile birlikte verilen WEB KAMERA ile hastanın fotoğrafı anında çekilerek programa eklenebilmektedir. Böylece hastaların tanınması ve hatırlanması sağlanmaktadır.

2- Yine WEB KAMERA ile hastaya ait sınırsız sayıda RÖNTGEN, USG, MR vb görüntüleri fotoğraflanarak programa eklenebilmektedir.

3- Program istenildiği takdirde USB Flash Disk yüklenebilmektedir. Böylece program ile hasta kayıtlarının tamamı USB FLASH Disk içinde bulunduğundan kullanıcının kendi bilgisayarına hiç bir bilgi yüklenmemekte ve tüm işlemler Flash Disk üzerinde yapılmaktadır. Böylece hasta bilgileri güvenliği sağlanmaktadır. Kullanıcı muayehanesinden ayrılırken FLASH DİSKİ yanına alarak tüm program ve kayıtları da yanına almış olmaktadır. Böylece gittiği yerde (Evinde, hastanede, seminerde vb) Flash Diski herhangi bir bilgisayara taktığında tüm bilgilere ulaşabilmektedir. Bu özellik sayesinde hasta bilgilerinin GÜVENLİĞİ ve TAŞINABİLİRLİĞİ sağlanmış olmaktadır.

4-Programın kullanımı son derece kolay ve pratiktir. Hastaya ait tüm bilgiler tek sayfa görünmektedir.

5-Hastaya her gelişi için ayrı ayrı muayene açılabilmekte ve bunlar tek sayfada görülebilmektedir.

6-Reçete hazırlamak için 2000 adet ilaç girişi yapılmıştır ve kullanıma hazırdır, reçete yazıcıdan doktor bilgileri ile birlikte yazdırılabilmektedir.

7-Kullanıcı sık kullanılan teşhisler kayıt edilebilir ve hastalık türüne göre hasta raporu alınabilmektedir. (Örn: ASTIM hastası kaç kişi var adları ve yaşları nelerdir.)

8-Fotoğraflar veritabınına sıkıştırılarak yazıldığından program çok az yer kaplar.

9-Ada ve soyada göre süzerek arama yapar.

10-Randevu defteri ile ileri tarihlere randevu kaydı ve takibi yapar.

YORUMLAR