IP Webcam 2.0 (windows)

IP Webcam

2.0
IP Webcam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

IP Webcam sayesinde Android cihazınızı bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir web kamerasına dönüştürebilirsiniz

IP Webcam kullanıcılara Android telefonu web kamera olarak kullanma konusunda yardımcı olan bir web kamerası yazılımı.

Eğer bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir web kamerasına sahip değilseniz IP Webcam yazılımından yararlanarak Android cihazınızı bir web kamerası olarak kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızda bir web kamerasına sahip olsanız bile IP Webcam size bu web kamerasının yerine Android cihazınızı tecih etmeniz için önemli bir neden sunuyor; çünkü IP Webcam ile Android cihazınız kablosuz bir web kamerasına dönüşüyor. Aynı WiFi ağ üzerinde yer alan bir Android cihaz ve bilgisayar eşleştirilebiliyor ve internet bağlantısı olmasa bile kablosuz ağ üzerinden görüntü aktarılabiliyor.

IP Webcam ile Android cihazınız üzerinden elde edeceğiniz görüntüleri Skype gibi görüntülü sohbet yazılımlarında kullanabiliyorsunuz. Bunun yanında görüntüler VLC Media Player gibi yazılımlar ve internet tarayıcıları üzerinden yayın akışı şeklinde takip edilebiliyor. Bu son özellik IP Webcam'ın Android cihazınızı bir güvenlik kamerasına çevirmesini de sağlıyor.

IP Webcam ile Android cihazınızı bir web kamerasına dönüştürebilmek için Android cihazınıza IP Webcam uygulamasını indirmeniz ve bilgisayarınızdaki IP Webcam yazılımı ile IP Webcam Android uygulamasını eşleştirmeniz gerekiyor. IP Webcam Android uygulamasını ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR