KeyLock 1.4.0 (windows)

KeyLock

KeyLock
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 4.30 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KeyLock, bilgisayarınızı USB Flash Bellek ile kolayca kilitleyerek dilediğiniz zaman USB Bellek ile kolayca geri açmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program.

KeyLock, bilgisayarını başka kullanıcılar ile paylaşmak istemeyen kişilerin ücretsiz olarak yararlanabileceği bir bilgisayar kilitleme programı. Bu program sayesinde USB flash bellek yardımıyla bilgisayarınızı kilitleyerek farklı kişilerin bilgisayarınıza erişmesini sağlayabiliyorsunuz.

Oldukça güvenli bir program olan KeyLock, bilgisayar kilitleme işleminden sonra görev yöneticisine ulaşmanızı ve diğer tüm işlemleri yapmanızı engelliyor. Kilidi geri açtığınızda ise her şey hızlıca geri geliyor. Bilgisayarınızın kilidini açabilmek için USB flash belleğinizi bilgisayarınıza takmanız yeterli. Windows'un standart ayarlarında da bulunan şifreli kilitleme özelliğine göre daha pratik ve güvenilir olan sistem sayesinde, bilgisayarınızı başından ayrılırken artık endişe etmenize gerek yok.

Kendi içerisinde enerji tasarrufu özellikleri bulunduran program, özellikle laptop kullanıcılarının düşük batarya tüketimi yapmasını sağlıyor. Böylece ekstra bir program için çok fazla enerji tüketimi olmuyor.

Kilit ekranı için farklı masaüstü görünümü ayarlamanızı sağlayan program, bilgisayarınızın kilidini açmaya çalışabileceğini düşündüğünüz kişilere küçük sürprizler yapmanızı sağlıyor.

Sık sık bilgisayarınızın başından kalkıyorsanız ve diğer kişilerin bilgisayarınıza ulaşmasını istemiyorsanız KeyLock programını güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

YORUMLAR