Kingo Android Root 1.3.9 (windows)

Kingo Android Root

Kingo Android Root
ÜCRETSİZ
İndir 17.19 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kingo Android Root, uyumlu olan Android mobil cihazları tek bir tuşa tıklayarak Root işlemi yapmanızı sağlayan yararlı ve ücretsiz bir program.

Kingo Android Root, Windows işletim sistemi bulunan bilgisayarları üzerinden Android telefon ve tabletlerini rootlamak isteyen kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan, kullanımı kolay ve başarılı bir yazılım. Standart bilgisayar ve mobil cihaz kullanıcılarının ble rahatlıkla yapabileceği bir işlem kadar kolay hale getirilen Root, cihazlarınızın garanti süresini sona erdiriyor. Bu nedenle cihaz Rootlamadan önce iyice düşünmenizi ve buna göre hareket etmenizi tavsiye ederim.

Normal şartlarda root işlemi standart seviyedeki kullanıcıların yapabileceği basit bir işlem değil. Fakat Kingo Android Root ile bu işlem tek tuşa iniyor. Peki rootlamak Android cihazlarınıza ne gibi katkı sağlıyor.

Android cihazlarınızı Rootlamanız için geçerli nedenler:

  • Gizli özelliklerin açılmasını sağlar
  • Firmaların cihazlara kurulu olarak sundukları uygulamalardan kurtulma
  • Cihazınızın belirli oranda hızlanması
  • Reklamları kaldırma
  • Daha uzun batarya ömrü

Yukarıdaki root atmanız için geçerli sebeplerin bazıları birbirlerine bağlı olarak gelişen zincirleme tamlamalar. Bir çok uygulamadan kurtarmak doğal olarak daha az batarya tüketeceği gibi cihazınızın belleiğini kullanmayarak cihazınızın hızlanmasını da sağlayabiliyor.

Uygulamayı kullanarak Android cihaz Root'lama adımları:

  • İlk olarak programı Windows işletim sistemli bilgisayarınıza indirerek yüklemeniz gerekiyor.
  • Program yüklendikten sonra, Android cihazınızı USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlamanız gerekiyor.
  • Program cihazınızı tanıdıktan sonra ekranın altındaki ''ROOT'' tuşuna basarak beklemeniz gerekiyor.
  • ''Root Succeed'' yazısını gördükten sonra ekran altındaki ''Finish'' tuşuna tıklayarak cihazınızı yeniden başlatmanız gerekiyor.
  • Ve Root işlemi tamamlandı. Artık cihazınız Rootlu!

Android telefon yada tabletinizi bilgisayarınıza USB kablosu ile bağlarken internet bağlantınızın da olduğunu kontrol ediniz. İnternet bağlantısı yok ise Root işlemine başlayamazsınız.

Not: Android cihazlarınızı Root'lamanın yararları olduğu gibi, açıklama başında da belirttiğim üzere cihazınızın garantisini ortadan kaldırıyor. Bu nedenle Root'layacağınız cihazın ya garanti süresinin bitmiş olması yada kendinden çok emin bir mobil kullanıcı olmanızı öneriyorum. Aksi durumlarda istenmeyen olaylar ile karşılaşabilme ihtimaliniz bulunuyor.

YORUMLAR