MobiKin Assistant for iOS 2.2.82 (windows)

MobiKin Assistant for iOS

MobiKin Assistant for iOS
ÜCRETSİZ
İndir 6.53 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MobiKin Assistant for iOS ile iPhone, iPad ve iPod cihazlarınızdan bilgisayarınıza dosyalarınızı yedekleyebilirsiniz.

MobiKin Assistant for iOS uygulamasıyla Windows işletim sistemli bilgisayarınız ile iOS cihazlarınız arasında dosya transferi yapabilirsiniz.

iPhone'unuzu çaldırdığınızda, kaybettiğinizde ya da bozulduğunda, cihazınızda bulunan verileri kaybetmek istemiyorsanız, yedekleme yapmanız büyük önem taşıyor. Bu işlemi iTunes ile yaparken zorlanıyorsanız ya da alternatif bir uygulama arıyorsanız, MobiKin Assistant for iOS uygulaması tam size göre. Video, fotoğraf, müzik, e-kitap, kişiler, mesajlar, notlar, Safari yer imleri, ses kayıtları, podcastler, zil sesleri ve çalma listesi gibi 14 farklı dosya türünü birkaç tıklamayla bilgisayarınıza aktarmanıza izin veren MobiKin Assistant for iOS uygulaması saniyeler içerisinde işlemlerinizi tamamlamanızı sağlıyor.

iPhone, iPad veya iPod cihazlarınızda bulunan her türlü dosyayı bilgisayarınıza kolayca yedekleyebileceğiniz MobiKin Assistant for iOS uygulamasında rehberinizdeki kişileri CSV, VCF ve XML gibi formatlarda dışarı aktarabilmeniz de mümkün. Bunun yanında, metin mesajlarınızı da CSV, HTML, metin ve DB formatında yedekleyebileceğiniz MobiKin Assistant for iOS uygulamasında iOS cihazlarınızın içeriğini dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz. iTunes ile aldığınız yedeklemeleri de geri yüklemenize olanak sağlayan MobiKin Assistant for iOS uygulamasını tüm iPhone, iPad ve iPod modellerinde kullanabilirsiniz.