Nero TuneItUp 2015 (windows)

Nero TuneItUp

Nero TuneItUp
ÜCRETSİZ
İndir 14.97 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nero TuneItUp programı sayesinde bilgisayarınızın bakımını en kısa sürede ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Nero TuneItUp programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir sistem bakım aracı olarak karşımıza çıktı ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Uzun sürelerdir PC programları ile tanınan Nero tarafından hazırlanmış olması nedeniyle muadili programların gerisinde kalmayan ve etkili bir şekilde bilgisayar bakımınızı gerçekleştirmenizi sağlayabilen Nero TuneItUp, kolay kullanımlı bir arayüzü ve sorunsuz çalışan işlevleri de içerisinde barındırıyor.

Uygulamanın bu ücretsiz sürümüne ek olarak ücretli bir profesyonel sürümü de mevcut ancak temel sistem bakımı için ücretsiz versiyonun genel olarak yeterli olduğunu belirtmek gerek. Ücretsiz sürümle birlikte gelen özellikleri kısaca listelemek gerekirse;

  • Oyun modu ile en yüksek oyun performansı
  • Diskte yer kaplayan dosyaları listeleme
  • Program kaldırma aracı
  • Kayıt defteri temizleyicisi
  • Web tarayıcısı temizleyici
  • Geri dönüşüm kutusunu temizleyici

Programın sunduğu bu işlevler ayrı ayrı yahut hep birlikte kullanılabiliyorlar ve böylece isteyenler sadece istedikleri alanlarda değişiklikler yapabiliyor, bununla uğraşmak istemeyenler de tüm bir sistem bakımını ve temizliğini aradan çıkarabiliyorlar.

Profesyonel sürümle birlikte internet optimizasyonu, başlangıç düzenleme, güç tasarrufu, sürücü ve yazılım güncelleme özelikleri gibi bazı ek özellikler de geliyor ancak günlük kullanımda bu özelliklere çok fazla ihtiyaç duyacağınızı sanmıyorum.

Yeni bir bilgisayar bakımı uygulaması arayanların göz atmadan geçmemeleri gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR