Pixlr-o-matic Chrome Uygulaması (windows)

Pixlr-o-matic Chrome Uygulaması

Pixlr-o-matic Chrome Uygulaması
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pixlr-o-matic Chrome Eklentisi ile fotoğraflarınızı saniyeler içinde düzenleyebilirsiniz

Pixlr-o-matic Chrome Uygulaması en başarılı fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında yer alan Pixlr-o-matic'in Chrome uygulaması şeklinde kullanıcılara sunulan versiyonudur.

Pixlr-o-matic Chrome Uygulaması temel olarak bize fotoğraflarımıza vintage ve retro tarzında fotoğraf filtresi seçenekleri sunan ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir servistir. Uygulama fotoğraf filtreleme seçeneklerinin yanında fotoğraflara fotoğraf efekti ve çerçeve ekleme gibi güzel düzenleme seçenekleri de sunmaktadır.

Pixlr-o-matic Chrome Uygulaması fotoğraflarımızın renk ayarlarını değiştiren çok sayıda fotoğraf filtreleme seçeneklerini beraberinde getiriyor. Bu filtreler sayesinde fotoğraflarınız çok daha şık görünüyor ve klasik bir stile sahip oluyor. Pixlr-o-matic Chrome Uygulaması hem web kameranız aracılığıyla çekeceğiniz fotoğrafları hem de bilgisayarınızda depoladığınız fotoğrafları işleyebilmekte.

Pixlr-o-matic Chrome Uygulaması bize filtre ekleme haricinde değişik fotoğraf efektleri ekleme imkanı da veriyor. Bu efektler fotoğraflarımıza daha orjinal bir görünüm kazandırabilmekte. Fotoğraflarımızı eskitmek için kullanabileceğimiz efektler sayesinde kenarlara doğru silikleşen, fotoğraf yanıkları oluşmuş veya fotoğraf banyosu sırasında renk deformasyonu oluşmuş fotoğraflar gibi çalışmalar üretebiliyoruz.

Pixlr-o-matic Chrome Uygulaması'nın sahip olduğu birçok farklı fotoğraf çerçevesi sayesinde fotoğraflarımıza son bir dokunuş ekleyebilmekteyiz. Pixlr-o-matic Chrome Uygulaması'nın sunduğu bütün efekt, filtre ve çerçeve seçeneklerini keşfetmenizde fayda var. Eğer fotoğraflarınıza stil sahibi bir görünüm kazandırmak isterseniz Pixlr-o-matic Chrome Uygulaması sizin için ideal bir seçim olacaktır.

YORUMLAR