RegSeeker 2.57 (windows)

RegSeeker

RegSeeker
ÜCRETSİZ
İndir 0.68 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RegSeeker, Windows kayıt defterini temizleyebileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

RegSeeker, bilgisayar kullanıcılarının Windows kayıt defteri üzerinde yer alan hataları sorunsuz ve kolay bir şekilde düzelterek bilgisayar performanslarını artırabilmeleri için geliştirilmiş olan ücretsiz bir yazılımdır.

Özellikle sistemi yavaşlamış olan ve ilk günkü performansından uzak olan bilgisayarlar üzerinde kullanılabilecek en başarılı programlardan bir tanesi olan RegSeeker, Türkçe dil desteğine de sahiptir ve bu sayede kullanımı çok daha kolay bir hal almaktadır.

Farklı anahtar kelimeler yardımıyla kayıt defteri içerisinde arama yapabileceğiniz, başlangıçta otomatik olarak çalıştırılan uygulamaları görüntüleyebileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz, favorilerinizi düzenleyebileceğiniz ve yedeklerinizi kontrol edebileceğiniz program oldukça kullanışlıdır.

Tarama ve temizleme işlemlerini oldukça hızlı ve etkili şekilde gerçekleştiren program, aynı zamanda bu işlemler sırasında sisteminizi de yormamaktadır.

Olası bir hataya karşı temizleme işlemine başlamadan önce kayıt defterinin yedeğini de almanıza olanak sağlayan RegSeeker, bu anlamda oldukça güvenlidir.

Kayıt defteri yönetimi dışında "Tweaks" bölümü altında farklı Windows ince ayarlarını da özelleştirebileceğiniz program, işletim sisteminizi çok daha akıcı ve hızlı bir şekilde kullanabilmeniz için farklı özelleştirme seçeneklerini sizlere sunmaktadır.

Sonuç olarak Windows kayıt defteri hataları düzeltmek ve kayıt defteri yönetimi konusunda oldukça etkili bir çözüm sunan RegSeeker, tüm bilgisayar kullanıcılarının bilgisayarları üzerinde yer alması gereken programlardan bir tanesidir.

YORUMLAR