SoftPerfect RAM Disk 3.4.8 (windows)

SoftPerfect RAM Disk

SoftPerfect RAM Disk
ÜCRETSİZ
İndir 2.05 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SoftPerfect RAM Disk sayesinde bilgisayarınız üzerinde tamamen bellek üzerinde saklanan bir diske sahip olabilirsiniz.

SoftPerfect RAM Disk, kullanıcıların verilerini tamamen bellek üzerinde depolamalarına olanak sağlayan yüksek performanslı bir RAM diski programıdır.

Fiziksel disklere göre çok daha hızlı olan bellek diskleri sayesinde geçici verilere bellek diskler üzerinde yer vererek çok daha yüksek performans elde etmek mümkün.

Program bilgisayarınızın RAM belleği üzerinde kullanabileceğiniz bir sanal sürücü yaratır ve geçiçi verilerinizi bu disk üzerinde depolamanıza izin verir.

Ayrıca Windows'ta oluşturmuş olduğunuz diski kullanmak üzere kolayca yapılandırılabilir. Böylece sistem dosyalarınız ve en çok kullandığınız uygulamalar bu sanal disk üzerinde yapılandırılmış olur. Windows ve üçüncü parti uygulamalar genel olarak kısa bir süre için de olsa birçok geçici dosya depolamaktadır ve sabit diskinizi yormaktadır. RAM Disk sayesinde sabit diskinizin okuma ve yazma oranını en aza indirgeyerek, sabit diskinizin ömrünü de uzatabilirsiniz.

Tamamen kullanabileceğiniz RAM belleğinizle sınırlı olan yazılım ile istediğiniz kadar sanal RAM diski oluşturabilirsiniz.