Sysinternals Suite 19.01.2015 (windows)

Sysinternals Suite

Sysinternals Suite
ÜCRETSİZ
İndir 13.24 MB
1  
0  
1  
0  
0  
kullanıcı

Windows işletim sistem uygulamalarında ortaya çıkan hataları gidermek ve daha rahat bir kontrol sağlamak için hazırlanmış olan Sysinternals araçlarını bir araya getiren bir paket program.

Yıllardır Windows kullanıcılarının iyi bildiği araçlardan olan Autoruns, Process Explorer, Process Monitor gibi onlarca aracı bir araya getiren Sysinternals Suite, her kullanıcının edinmesi gerekenlerden. İçerisinde problem çözücü ve yardımcı araçlar olan paketle sorunsuz bir Windows işletim sistemine sahip olabilirsiniz. Program disklerde, kayıt girdilerinde, uygulama çalışmalarında, bilgisayar açılışında ortaya çıkabilecek pek çok hatayla mücadele eder.

Sysinternals Suite İçerisinde Yer Alan Araçlar:

AccessChk, AccessEnum, AdExplorer, AdRestore, Autologon, Autoruns, BgInfo, CacheSet, ClockRes, Contig, Coreinfo, Ctrl2Cap, DebugView, Desktops, Disk2vhd, DiskExt, DiskMon, DiskView, Disk Usage (DU), EFSDump, Handle, Hex2dec, Junction, LDMDump, ListDLLs, LiveKd, LoadOrder, LogonSessions, MoveFile, NTFSInfo, PageDefrag, PendMoves, PipeList, PortMon, ProcDump, Process Explorer, Process Monitor, ProcFeatures, PsExec, PsFile, PsGetSid, PsInfo, PsKill, PsList, PsLoggedOn, PsLogList, PsPasswd, PsService, PsShutdown, PsSuspend, RAMMap, RegDelNull, RegJump, RootkitRevealer, SDelete, ShareEnum, ShellRunas, SigCheck, Streams, Strings, Sync, TCPView, VMMap, VolumeID, WhoIs, WinObj, ZoomIt

YORUMLAR