TweakBit FixMyPC 1.6.8.4 (windows)

TweakBit FixMyPC

TweakBit FixMyPC
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TweakBit FixMyPC bir bilgisayar bakım programıdır

TweakBit FixMyPC kullanıcılara bilgisayar onarma konusunda yardımcı olan bir bilgisayar bakım programı.

Bilgisayarımızı kullandığımız süre boyunca bilgisayarımıza birçok farklı yazılım yükleyerek çalıştırıyoruz. Bilgisayarımıza format atıp işletim sistemini yükledikten sonra bilgisayarımız seri bir şekilde açılıp kapanıyor, programlar hızlıca başlıyor ve sekmeler arasında hızlı bir şekilde geçiş yapılınabiliyor. Fakat bilgisayarımızı kullanma süremiz arttıkça bu serilik kaybolmaya başlıyor ve takılmalarla karşılaşıyoruz. Programlar açılırken bekliyoruz, sekmeler arası geçişlerde aksaklıklar yaşanıyor ve kimi zaman mavi ekran hataları gibi hatalar alıyoruz. Bu tür problemlerin sebeplerinden biri kayıt defterinin şişmiş olması.

Gereksiz ve hatalı girdilerle kayıt defterimizin şişmesi aslında bilgisayar kullanımının doğal bir sonucu. Çünkü aynı anda çok işlem gerçekleştiren bilgisayarlar çok sayıda kayıt defteri girdisi oluşturuyor. Bu girdilerin hatalı ve gereksiz olanları ise sisteminizin işleyişini aksatabiliyor. İşte TweakBit FixMyPC bu tür problemleri saniyeler içinde tespit edebiliyor ve düzeltebiliyorsunuz.

TweakBit FixMyPC kısa bir tarama sürecinden sonra kayıt defteri hatalarınızı ve gereksiz kayıt defteri girdilerini size listeliyor. Tarama işlemi sonrasında ise bu problemlerden toplu olarak kurtulabiliyorsunuz ve bilgisayarınızı işletim sisteminizi ilk yüklediğinizdeki haline geri döndürebiliyorsunuz.

YORUMLAR