TweakBit PCCleaner (windows)

TweakBit PCCleaner

TweakBit PCCleaner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TweakBit PCCleaner, Windows bilgisayarlarımızı hızlandırmak amacıyla kullanabileceğimiz bir sistem temizleme aracı.

TweakBit PCCleaner, Windows işletim sistemine sahip olan masaüstü ve notebook bilgisayarlarımızı hızlandırmak amacıyla kullanabileceğimiz bir sistem temizleme ve bilgisayar performansı artırma yazılımı olarak tanımlanabilir.

Bilgisayar kullanıcılarının en büyük problemlerinden bir tanesi de zamanla düşen sistem hızıdır. İlk günkü performansını kaybetmiş olan bilgisayarları tekrar eski hızına kavuşturmak için kullanılabilecek farklı yöntemler var fakat bu yöntemlerin pek çoğu yüksek seviyede teknik bilgi gerektiriyor. Bu sebepten ötürü kullanıcılar format atmak gibi görece olarak komplike işlemlere girmeden kullanabilecekleri pratik bir araca ihtiyaç duyuyorlar.

TweakBit PCCleaner bu amaca hizmet etmek üzere tasrlanmış faydalı ve işlevsel bir bilgisayar hızlandırma programı. TweakBit PCCleaner basit arayüzü, ortaya tatmin edici sonuçlar çıkartan yapısı ile bilgisayar kullanıcılarının kısa sürede favori programları arasında girecektir.

Programa girdiğimizde karşımıza sunulan fonksiyonları düzenli şekilde bir araya getiren bir arayüz çıkıyor. Start Scan butonuna bastığımız anda program kapsamlı bir tarama işlemi içerisine giriyor ve diskimizde yer alan tüm bölümleri inceliyor. İşlem sonucunda bizlere nelerin silnebileceğini ve bu silme işleminin sonucunda ne kadar boş alan kazanacağımızı gösteren bir pencere çıkartıyor. Dilersek Remove all seçeneğine tıklayarak gereksiz yer kaplayan birimleri toptan silebilir veya işlemi iptal ederek her şeyi olduğu gibi bırakabiliriz.

TweakBit PCCleaner'ın en iyi özelliklerinden bir tanesi de kişisel dosyalara herhangi bir müdahalede bulunmaması, sadece gereksiz ve çöp dosyaları temizleme işlemine tabi tutması. Bu sayede herhangi bir özel belgeniz silinme tehlikesiyle karşı karşıya gelmeyecektir.

Eğer bilgisayar hızlandırma, Windows temizleme ve performans iyileştirme gibi konularda yardıma ihtiyaç duyuyorsanız TweakBit PCCleaner işinizi fazlasıyla görecektir.

YORUMLAR