Twitch (windows)

Twitch

Twitch
ÜCRETSİZ
İndir 118.71 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Twitch'in resmi masaüstü uygulaması

Twitch, bütün favori Twitch yayınlarınızı, arkadaşlarınızı ve oyunlarınızı bir araya toplamayı hedefleyen resmi Twitch Masaüstü Uygulaması olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indiirp kullanabileceğiniz bir yazılım olan Twitch Masaüstü Uygulaması, eğer Twitch'i internet tarayıcınız yerine tamamen kendi arayüzü üzerinde takip etmek isterseniz işinize yarayabilecek bir araç. Twitch Masaüstü Uygulaması, Twitch'in internet sayfasındaki bütün özellikleri ve fazlasını bir araya getirmekte.

Twitch Masaüstü Uygulaması üzerinden sevdiğiniz Twitch yayınlarını izleyebiliyor, yeni kanallar keşfedip bu kanallara üye olabiliyorsunuz. Ayrıca yayıncılara Bits ve Cheering ile destek de olabilmektesiniz.

Twitch Masaüstü Uygulaması bir anlık mesajlaşma, sesli sohbet ve görüntülü sohbet aracı olarak da hizmet vermekte. Yazılımı SKype veya Discord gibi araçlara alternetif olarak kullanabilir. oyunlarda sesli iletişim kurabilir veya video konferans düzenleyebilirsiniz.

Twitch Masaüstü Uygulaması kullanarak yayınlar ve oyunların topluluklarına katılabilir, yayın aktif olmasa bile yayınlar hakkında sohbet edebilirsiniz.

Twitch Masaüstü Uygulaması üzerinden oyunlar için geliştirilmiş ekklentilere erişebilir, indirerek yükleyebilirsiniz.

YORUMLAR