Ultimate Boot CD 5.2.9 (windows)

Ultimate Boot CD

Ultimate Boot CD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ultimate Boot CD, işletim sisteminizde oluşacak herhangi bir sorun sonrası ihtiyaç duyabileceğiniz önyüklenebilir 100'den fazla sistem bakım aracını içerir.

Günümüzde bir çok bilgisayar artık disket sürücüsü kullanmıyor olsa da, hala disket formatında çalışması için geliştirilmiş bir çok tanılama ve kurtarma uygulaması bulunmaktadır. İşte bu noktada Ultimate Boot CD yardımımıza koşuyor.

Ultimate Boot CD ile bilgisayarımızı önyükleme yaparak başlattığımızda içerisindeki 100'den fazla disket üzerinden kullanmamız gereken sistem araçlarına ulaşabiliriz. Koleksiyonun geniş tutulduğu bu  programlar arasında; CPU ve RAM test araçları, donanım tanımlama, siste bilgileri, kriterler, BIOS araçları, sabit disk teşhis ve yönetim yazılımları, sabit disk silme ve klonlama programları, bölümlendirici programlar, önyükleme yöneticileri, dosya ve sistem araçları, ağ araçları ve çeşitli Linux ve DOS boot diskleri bulunmaktadır.

Kullandığınız işletim sisteminde herhangi bir sorun oluşması durumunda, Ultimate Boot CD ile bilgisayarınızı önyükleme yaparak başlatabilir ve sistem araçları sayesinde sorunlarınızı çözebilirsiniz. Programı aynı zamanda bir USB bellek üzerine yükleyerek, gerekli durumlarda USB bellek üzerinden de önyükleme yapabilirsiniz.

Not: İndirdiğiniz ISO kalıp dosyasını, ImgBurn, BurnAware, CDBurnerXP gibi ISO dosyalarını CD'ye yazdırabileceğiniz programlar yardımıyla bir CD'ye yazarak kullanabilirsiniz. 

YORUMLAR