UnZip (windows)

UnZip

UnZip
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UnZip, dosya türlerini otomatik olarak tanıyabilmekte, arşivleme ve arşivden çıkarma işlemini hızlı bir şekidle yapabilmektedir.

UnZip, Windows 8 / 8.1 tablet ve bilgisayarınızdaki dosyaları sıkıştırmak ve sıkıştırılmış dosyaları da açmak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Dosya türlerini otomatik olarak tanıyabilen uygulama arşiv çıkartma, arşivleme işlemlerini hızlı bir şekilde yapmaktadır.

Dosyalarınızı sıkıştırırken ihtiyaç duyacağınız menülerin haricinde hiçbir gereksiz seçenek sunmayan kullanıcı dostu arayüzü ile gelen uygulama ile 7Z, BZ2, GZ, TAR, ZIP, RAR, TGZ, XZ, CAB, ISO, LZMA, CPIO, AR, LZIP, LZOP formatındaki arşiv dosyalarının içlerini görüntüleyebilirsiniz. Belge, fotoğraf, müzik ve videolarınızı ZIP, GZIP, BZIP2, 7Z, XZ, ISO, LZMA, CPIO, AR, LZIP, LZOP, LZ4 formatında sıkıştırabilirsiniz.

Birden fazla dosya ve klasör seçimine izin veren uygulamanın kullanımı son derece basittir. Dosya ve klasörlerinizi sıkıştırmak için Zip seçeneğini seçtikten sonra dosya ve klasör seçiminizi yapıyor, dosyanın adını veriyor ve hangi formatta sıkıştırılacağını seçiyorsunuz. Sıkıştırma işleminin hangi aşamada olduğunu alttaki animasyonlu çubuktan takip edebiliyorsunuz. Hali hazırda sıkıştırılmış dosya ve klasörlerin içeriğini görüntülemek içinse karşılama ekranında Unzip seçeneğini seçiyorsunuz.

UnZip Özellikleri:

  • Sık kullanılan formatlarda arşivleme / arşivlenmiş dosyaları çıkartma
  • Dosya ve klasörleri paketleme
  • Arşiv oluştururken sıkıştırma parametreleri yapılandırma
  • Paketlenen / paketten çıkarılan dosyaların işlemlerini görüntüleme
  • Arşivdeki tüm dosyaları ve istenilen dosyayı çıkarma