Win Toolkit 1.5.3.05 (windows)

Win Toolkit

Win Toolkit
ÜCRETSİZ
İndir 3.37 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Win Toolkit, Windows için en son sürücüleri, güncellemeleri ve hatta eklentileri indirebileceğiniz ücretsiz ve kullanışlı bir yardımcı araçtır.

Win Toolkit, kullanıcılara kendi Windows kurulum disklerini oluşturma şansı tanıyan ücretsiz bir yazılımdır. Windows kurulum disklerinizi bilgisayarınızın ihtiyacı olan sürücü, program ve eklentilere göre özelleştirebilirsiniz.

Eğer farklı program ve sürücülere sahip özel bir Windows sürümü hazırlamak isteyen bir ağ yöneticisiyseniz, Win Toolkit'in işlerinizi oldukça kolaylaştıracağını söyleyebilirim. Windows kurulumları üzerinde varsayılan olarak gelen Windows oyunlarını ve duvar kağıtlarını isteğiniz doğrultusunda kaldırabilirsiniz.

Aynı zamanda yeni Windows kurulumu sonrasında tüm uygulamalarını ve sürücülerini geri isteyen ev kullanıcıları da Win Toolkit'i deneyebilirler. Her ne kadar programın bir yardım dökümanı olmasa da kullanımı oldukça anlaşılabilir ve kolaydır.

Windows kurulumu sırasında bilgisayarınıza yüklenmesini istediğiniz tüm ekstra içerikleri Windows ISO'larına entegre edebilir ve kolayca kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda ileri düzey bilgisayar kullanıcıları isterlerse kurulum disklerini 32-bit veya 64-bit olarak ayırabilecekleri gibi Windows kurulumu için önyüklenebilir USB sürücüleri de hazırlayabilirler. Tüm bu işlemleri gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz kayıt defteri düzenleyicisi de program içerisinde yerini almaktadır.

Windows kurulum disklerini özelleştirmek her ne kadar birçok kullanıcı için çok karmaşık bir görev gibi görünse de Win Toolkit, bu işlemi kullanıcılar için oldukça kolay bir hale getiriyor. Sizler de kendi özelleştirilmiş Windows kurulum disklerinizi oluşturmak istiyorsanız Win Toolkit'i mutlaka denemelisiniz.