Windows File Analyzer

Windows File Analyzer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows File Analyzer, Windows tarafından kullanılan özel dosyaları çözer ve analiz eder.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

Windows File Analyzer, küçük resim veri tabanı, Prefetch verileri, kısayollar, Index.dat dosyaları ve geri dönüşüm kutusu verileri gibi Windows tarafından özel olarak kullanılan verileri analiz edebilen kompakt ve taşınabilir bir yazılımdır. Özellikle sistem aktivitelerini izlemek isteyen profesyonel kullanıcılara hitap eden program, işini tam anlamıyla yerine getirmektedir.

Kurulum gerektirmeyen programı doğrudan çalıştırarak, görüntülemek ve üzerinde çalışmak istediğiniz tüm verilere doğrudan ulaşabilirsiniz. Doğal olarak programı bir usb bellek üzerine kopyalayarak yanınızda taşıyabilir ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Kullanıcı arayüzü oldukça anlaşılır olan program üzerinde görüntülemek istediğiniz veri tipine göre seçim yaparak analiz işlemine başlayabilirsiniz. Her dosya türüne göre farklı ve yararlı bilgiler sunan program, son erişim tarihi, toplam çalıştırılma ve daha birçok bilgiyi kullanıcılara sunmaktadır.

Tüm analiz edilen veriler için raporlar hazırlayabileceğiniz program, ne yazık ki bu verileri dışarı aktarmanıza olanak sağlamamaktadır.

Analiz işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde tamamlayan Windows File Analyzer, sistem kaynaklarını da fazla yormadan çalışmaktadır. Testlerim sırasında herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadığım programı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

YORUMLAR