Yahoo! Mail (windows)

Yahoo! Mail

Yahoo! Mail
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yahoo! Mail, Yahoo'nun Windows 10 kullanıcılarına hazırladığı özel e-posta uygulaması.

Yahoo! Mail, Yahoo’nun Windows 10 bilgisayar ve tablet kullanıcılarına özel e-posta uygulaması. Windows 10’un sevilen özelliklerinin entegre edildiği mail uygulamasının web uygulamasından hem arayüz hem de kullanım olarak öne çıktığını söyleyebiliriz.

Windows 10 ile önyüklü gelen modern posta uygulaması Yahoo! Mail’i elbette destekliyor ancak Yahoo’nun kendi hazırladığı mail uygulaması gibi elbette değil. Yahoo! e-posta hesabınızla giriş yaparak doğrudan kullanmaya başlayabildiğiniz uygulamanın hızlı, pratik ve sade kullanıcı arayüzüne sahip olduğunu söylemek mümkün. E-posta oluşturma, arama ve e-postaları okuma ayrı sekmelere konumlandırılmış ve yeni bir pencere açmadan gelen kutunuza ulaşabiliyorsunuz. E-posta trafiğiniz yüksekse dilediğiniz bir posta, doküman veya fotoğrafa ulaşmanız da son derece basit. Ayrıca e-postaların klasörlerde toplanabilmesi, mesaj listesinin farklı seçeneklerle sıralanabilmesi, akıllı görünüm de beğendiğim özellikler arasında.

Facebook, Gmail, Outlook gibi sık kullandığımız servislerden kişilerinizi aktarmanıza izin veren Yahoo! Mail’de tek tıkla (dokunuşla) e-postalarınıza resim, doküman, animasyonlu GIF, bağlantı eklemeniz mümkün.

Hem masaüstünde hem de kilit ekranında gerçek zamanlı bildirimde bulunarak e-postalarınızı her daim takip etmenizi kolaylaştıran Yahoo! Mail uygulamasının özelleştirme seçeneği de mevcut. 20’dan fazla tema ile gelen kutunuza kendi zevkinize göre ayarlayabiliyorsunuz.

YORUMLAR