8 Zip 1.1.0.10 (winphone)

8 Zip

8 Zip
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    218

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

8 Zip uygulaması ile sıkıştırılmış dosyaları kolaylıkla açabilir, mevcut dosyalarınızı sıkıştırabilirsiniz.

8 Zip, Windows Phone akıllı telefon ve tabletinizde kullanabileceğiniz başarılı bir dosya sıkıştırma yöneticisidir. En çok tercih edilen sıkıştırılmış dosya formatlarını sorunsuzca açabilir, mevcut dosyalarınızı sıkıştırarak mobil cihazınızın depolama alanını açabilirsiniz.

Türkçe dil desteği ile gelen uygulama ile ZIP, 7z, TAR, GZIP, BZIP2, XZ formatında dosyalar yaratabilir, RAR, ZIP, 7z, ISO, BZIP2, GZIP, TAR, ARJ, CAB formatındaki dosyaları açabilirsiniz. Sıkıştırdığınız dosyalara parola atayarak başkalarının arşivli dosyanın içeriğini görmesini engelleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra sıkıştırdığınız dosya içerisine yeni bir dosya ekleyebilir veya mevcut dosyaları silebilirsiniz. Ayrıca arşiv dosyasını çıkartmadan içeriğini görüntüleyebilirsiniz.

Uzun boyutlu arşiv dosyalarını da sorunsuzca açabilen 8 Zip, kullanıcı dostu arayüz ile gelmektedir. Mevcut dosyalarınızı kolaylıkla arşiv dosyası haline dönüştürebilir veya arşiv dosyalarının içeriğini tek dokunuşla görebilir ve düzenleyebilirsiniz.

YORUMLAR