Archiver 2.0.0.0 (winphone)

Archiver

Archiver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Archiver, telefonunuzun hafızasındaki ve bulut hesaplarınızdaki sıkıştırılmış dosyaları açabilen ücretsiz bir uygulamadır.

Archiver, telefonunuzun hafızasında veya bulut hesaplarınızda sakladığınız sıkıştırılmış dosyaları kolaylıkla açabilmenizi sağlayan bir mobil uygulamadır. Hiçbir ücret ödemeden kullanabileceğiniz uygulama ile popüler tüm arşiv dosyalarını açabilir, mevcut dosyalarınızı arşivleyebilirsiniz.

Önemli belgelerimizi, fotoğraflarımızı, videolarımızı, müziklerimizi sıkıştırırak boyutlarını bir nebze küçülten, dosyalarımızı karşı tarafa daha rahat bir şekilde göndermemize imkan tanıyan dosya sıkıştırma uygulamaları gerek masaüstü bilgisayarlarımızda gerekse de mobil cihazlarımızda belki de en sık kullandığımız uygulamalardan biri. Tom Myles tarafından Windows Phone platformu için geliştirilen Archiver adlı uygulama da tüm popüler arşiv dosyalarını destekleyen ufak boyutlu ancak görevini başarıyla yapabilen bir dosya arşivleme uygulaması. Aslında dosya arşivleme uygulaması demek yanlış olur. Zira uygulama ile zip, rar, gz, 7z, bz2 uzantılı dosyaları açmanın yanı sıra zip ve tar uzantılı arşiv dosyaları da oluşturabiliyoruz. Sıkıştıracağımız dosyanın ismi çok uzun ise arşiv dosyasını yeniden adlandırmamız da mümkün kılınmış. Arşiv dosyalarına uzun süre dokunduğunuzda dosyanın tüm özelliklerini görebiliyorsunuz. Uygulamanın dikkat çeken özelliği ise zipli dosyaları sizden başkalarının görüntüleyebilmemesi için dosyaları erişim limiti koyabilmeniz.

Animasyonlu menülerle süslenmiş olan son derece basit ve hızlı arayüz ile gelen Archiver, arşivlediğiniz dosyaları, en son açtığınız dosyaları, hafıza kartınızdaki dosyaları ayrı ayrı görmenize izin veriyor. Eğer Windows Phone’lu telefonunuzda zipli dosyaları hızlıca açabilecek kullanımı basit bir uygulama arıyorsanız Archiver’ı kesinlikle öneririm.

YORUMLAR