BitTorrent Sync 1.3.11.0 (winphone)
BitTorrent Sync
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    147

  • Üretici

    BitTorrent, Inc.

BitTorrent Sync, otomatik yedekleme özelliğine sahip bir dosya senkronizasyon uygulamasıdır.

BitTorrent Sync, güvenilir cihazlarınız arasında sınırsız sayıda dosya ve klasör paylaşımına izin veren ücretsiz bir uygulamadır. Boyutu ve türü ne olursa olun tüm dosyalarınızı başarılı bir şekilde senkronize edebilen BitTorrent Sync, tamamen ücretsiz ve BitTorrent’in resmi uygulamaları arasındadır.

Eşitlenen tüm dosyalarınıza hareket halindeyken erişme kolaylığı sunan BitTorrent Sync, kişisel dosyalarınızı kablosuz bağlantı üzerinden başarılı bir şekilde senkronize edebiliyor. Tüm eşitlenen dosya ve klasörlerinize Windows Phone cihazınızdan erişebilir, telefonunuzdaki bir fotoğrafı herhangi bir eşitlenmiş klasöre ekleyebilirsiniz. Film rolunuzdaki dosyaların yedeğini otomatik olarak alan uygulama dosyalarınızı şifreleyerek ve güvenli anahtarlarla koruyarak transfer işlemini gerçekleştirdiğinden son derece güvenlidir.

BitTorrent Sync, kapsamlı yedekleme seçenekleri sunar. Yedekleme durumunu, son yedekleme yapılan tarihi, yedeklenen dosya sayısını, yedekleme boyutunu, bağlı cihazları, yedekleme süresini görebilirsiniz. Ayrıntılı yedekleme seçeneklerinin yanı sıra yedekleme durdurabilir, yeniden başlatabilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

BitTorrent Sync, paylaşıma açtığınız tüm dosya ve klasörlere dilediğiniz cihazınızdan dilediğiniz zaman ulaşma kolaylığı sunan ücretsiz, güvenli ve kolay kullanımlı bir senkronizasyon uygulamasıdır.

YORUMLAR